Na dnie szamba

Odpoczynek od Internetu i innych mediów to wspaniała sprawa. Oczyszcza umysł.

Dzięki temu widzę jak bardzo jesteście pojebani.

Najwyższy czas na wakacyjny wpis, traktujący o naszej kochanej społeczności.

Co do komentarzy pod poprzednią notką – komuś wypadły kredki z tornistra i chyba najwyższy czas je pozbierać. W sumie to nie wiem o co chodzi w tych mini-prowokacjach z udziałem kasztanów z CG oraz 40-letniego cebularza który zarządza Polską Sceną. Tutaj nikt normalny nie utożsamia się z waszym małym bajorkiem.

Tak więc możecie wypierdalać.

Ferex to oddzielna kategoria.

Pewne pole position w wyścigu z metą na oddziale zamkniętym.

Wacik jest jak osamotniony operator radzieckiego Buka – napierdala na ślepo. Czasami bezkrytycznie trwa przy swoich przekonaniach. Wręcza jakieś medale za zasługi w boju w grze która nie ma nic wspólnego z działaniami wojennymi.

No i ten wypasiony Fusion, który swoją funkcjonalnością praktycznie nie odbiega od telegazety. Piterus (łac. Nostradamus Pierdolnikus) często ratuje Wacława z opresji. Sprawdź sobie kolego w słowniku co znaczy słowo actually, to tak na marginesie.

A Eripe to jebany no-skill z wyglądem koziołka matołka.

Jeśli czekacie na Vice War IV to mam dla was złą wiadomość. Doborowe towarzystwo ogłosiło event i pozapraszało siebie nawzajem.

Każdy proponuje swoją wersję baz.

Nikt nie potrafi napisać skryptu. To tak w dużym skrócie.

Chuja kładę na mityczną wersję 0.4, opóźnioną o jakieś 7 lat. Serwery Gudia (czy to odmienia się przez przypadki?) to jakiś prospekt. Littlewhitey’s zostało opanowane przez dzieci z Pakistanu. Nie wiem czy istnieją jakieś sensowne alternatywy.

Ta wiedza jest mi po prostu niepotrzebna.

Nie będzie żadnych kurwa kokosów i super funkcjonalności.

Już chyba wolę to rozjebane 0.3.

pt0k

414 przemyśleń nt. „Na dnie szamba

 1. MURZYNEK Bambo w Afryce mieszka, czarną ma skórę ten nasz koleżka. Uczy się pilnie przez całe ranki ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki.

 2. Moro jest od jakiegoś czasu zawieszone a nawet i zamknięte. Bez sensu trzymać klan w tym umarłym Multiplay’erze Wszystkie aluzje do mojej osoby są kłamliwe i to są próby pokazania mojej osoby w złym świetle przez Piterus’a i cały klan DS.

 3. Trochę bezsensowne są te oskarżenia pod moim adresem, chociaż w sumie mało co tu może jeszcze dziwić.

  Tymczasem może warto pomyśleć nad nową notką – a czemu by nie.

 4. Bez kitu, po tym co wczoraj zobaczyłem od Piterusa na Ircu to już chyba rozumiem o co chodzi. Liderem „POLSKIEJ SCENY VCMP” (kurwa jak to brzmi) jest 40 letni facet. 40 latek z siwizną na głowie gra w niszowy multiplayer z osobami w wieku w większości gimnazjalnym i toczy jakieś gównoburze z dziećmi. Oczywiście to wolny kraj i każdy może robić co mu się podoba ale to jakiś totalny absurd jest.

 5. Emil piwo bym ci dał, ale nie mam jak :>

  OGÓLNIE TO SIĘ DZIWIĘ ŻE TU COŚ JESZCZE SIĘ DZIEJĘ JEBAĆ TO CHUJOWĄ GRĘ GDYBY NIE TO 0.4 MOŻE COŚ JESZCZE BY Z TEGO BYŁO A TAK TO CHUJ W DUPE VCMP.

  POLSKA SCENA NIE ISTNIEJE TAK WIĘC PO CHUJ PORUSZAĆ TEMAT POZDRAWIAM JEST LATO WYPIERDALAĆ NA PLAŻE A NIE PIERDOLIĆ GLUPOTY JEBAĆ VCMP

 6. Emil, śmiejesz się z chłopa 40 lat, ale my sami też mamy już dwójeczkę z przodu w rubryce „wiek”, a gramy w gry… Mniej czy bardziej, ale gramy. I chyba nie zdziwiłbym się, gdyby za 20 lat też tak było.

 7. Nie zrozum mnie źle, ja miałem na myśli tworzenie gównoklanów „scen” itp. Spójrz sobie na jakieś posty tego człowieka, on toczy wojenki z gimnazjalistami i gówniarzami pokroju Fervexa i Kadeta. To według mnie nie przystoi dla człowieka w tym wieku że ugania się w jakieś gównianym multiplayerze z dzieciakami. Co jak co ale mi byłoby wstyd. A druga sprawa to to czy masz 20,30,40,50 lat i jeżeli granie sprawia ci radość to czemu by nie? Spójrz na tego aktora Kazimierza Kaczora, były z nim wywiady i on jest mistrzem w Civilization, Age of Empires, opowiadał z pasją o tym co tam robi i jak prowadzi rozgrywkę. A to że za 20 lat będziemy nadal grać i mieć żony z dziećmi to jest pewne jak amen w pacierzu, nie zagrasz sobie bo masz rodzinę i nie wolno? Bez przesady, nie poświęcisz po prostu na grę tyle czasu i poświęcenia co w wieku nastoletnim bo zagrasz dla przyjemności. No chyba że masz skłonności ku młodym chłopcom z VCMP, wtedy robisz Polską Scenę VCMP i nie wiesz o czym on z nimi tam rozmawia czy też na TS’ie czy na czacie w grze.

 8. Jaki Kazimierz Kaczor?

  Chyba zrozumiałem źle, a może dlatego że późna pora? Bo wyrażasz się negatywnie tym, że 40 latek gra z gimbazą, ale potem piszesz „to czy masz 20,30,40,50 lat i jeżeli granie sprawia ci radość to czemu by nie”.

 9. Wpisz sobie na YT Kazimierz Kaczor albo w googla jego nazwisko plus gry, chciałem ci pokazać człowieka z pasją mimo 60 lat na karku. Tak w ogóle to nie oglądałeś nigdy „Jana Serce” czy Alternatyw 4 że go nie kojarzysz? Co do „40 latka z gimbazą” może źle mnie zrozumiałeś ale chodzi tu o „nie przystoi dla człowieka w tym wieku że ugania się w jakieś gównianym multiplayerze z dzieciakami” i nie myl tego z radością gry. Nie miałem na myśli tego że on gra, niech sobie gra, kontekst mojej wypowiedzi dotyczy tylko i wyłącznie uganiania się z mentalną gimbazą w niszowym multiplayerze i zachowywanie się tak jak oni a nawet gorzej, co według mnie w pewnym wieku już nie przystoi i jest powodem do wstydu.

 10. Chyba się wstrzymam z wydaniem jakiejkolwiek opinii, wypowiem się dopiero za 20 lat :D.

 11. Wypraszam sobie gimnazjalistę i gówniarza ..
  Dla Twojej emil wiadomości, to już skończyłem technikum i zdałem maturę.

 12. Gratuluję i życzę dalszych owocnych sukcesów. Wczytaj się bo chodziło mi o „mentalność gimnazjalisty”, bo jak to się mówi „że człowiek wyjdzie z gimnazjum, ale gimnazjum z człowieka już nie”. Miłego wieczoru życzę.

 13. Chcę powiedzieć, że Nasz klan zaczyna powoli działać na Scenie międzynarodowej wbrew temu co, niektórzy myślą że jest On zamknięty. Zapraszam Do grania na Naszym serwerze.

 14. Czytam sobie i analizuję. Weź się chłopie za jakieś hobby, znajdź se dziewczynę i daj se siana z niszowym MP. Na serwerze moro pustki, z klanu grają 2-3 osoby. W jakim celu ty to prowadzisz, żeby zorganizować 10 urodziny w Malibu? Lata mijają, gracze się przewijają ale WACEK na posterunku dzielnie dzierży ster łajby zwanej „MORO”, przecież to istny skansen debilizmu Anno Domini 2015. Miłej nocy.

 15. Ale MORO to ty zamknij. Na cholerę trzymać jakiegoś trupa gdzie wchodzi jedynie WACEK aby zmienić rok w Sylwestra.

 16. Po co MORO zamykać skoro WACEK pisze sobie sam dla siebie newsy których nikt inny nie czyta i jest fajnie. To już nawet te dawniejsze klaniki, które prowadziły „dzieci neo” miały po 2-3 graczy i byli aktywni. Te 10 lat MORO, które WACEK będzie świętował w Malibu pijąc do lustra, można uznać tylko jakieś 4 lata całej działalności MORO, reszta tych lat to wegetowanie i gówno się działo. Teraz widać gołym okiem, że jak zabrakło Matiego, czy też tego całego Piterusa, to wszystko stoi w miejscu. Inni zrobili więcej w MORO w okresie załóżmy 2 lat, niż WACEK przez okres 10-ciu lat. Podsumowując to wszystko, bo więcej pisać mi się nie chce, to WACEK zamknij to dziadostwo w chuj, weź się za życie, idź do jakiejś roboty, ożeń się lub jeszcze nie wiem co, bo większego „debilizmu” w całym tym zakichanym MP nie widziałem, co Ty wyrabiasz. Robisz z siebie kompletnego debila i idiotę(w sumie od zawsze nim byłeś). Miłego dnia.

 17. LATARNIA Z VICE CITY i POLICJA VICE CITY -na pierwszy rzut oka widać, że nie jesteście błyskotliwi

 18. WACEK jak się czujesz po złożeniu sobie samemu życzeń świątecznych na stronie MORO? Myślę, że pękałeś z dumy, wziąłeś sobie skina wojaka i czekałeś na moro serwerze, aż ktoś wbije żeby zagrać glitchem na trawie w Downtown(oczywiście nikt nie wbił). Serwer moro zrobił się przydatny dla Hiszpanów(wreszcie mają gdzie grać). Na przykład taki Zenti wbije na strone moro w grudniu(?) i powie całemu światu Vice City, co ja tu kurwa robie!!!??? Ludzkie pojęcie przechodzi, co Ty panujesz, Ty siebie nie widzisz, a wszyscy wokół boki zrywają. Dla takich jak Ty to tylko eutanazja. Miłego dnia. Podpisał: Funkcjonariusz Policji Vice City 2016.

 19. Chciałbym przeprosić WACKA za oszczerstwa. Uświadomiłem sobie, że ta nieprawda, którą napisałem zostanie na zawsze a jego mogła by bezpodstawnie obrazić. Jestem osobą związaną ze środowiskiem PS i lubię Diaza.

 20. Na przykład taki Zenti wbije na strone moro w grudniu(?) i powie całemu światu Vice City, co ja tu kurwa robie!!!???
  Ja pierdole nie moge z tego hahaa

 21. Zenti ty to ty, czy podszyty ty?
  Jeśli ty to ty, to tutaj się zrobiła bluzgarnia a Tobie się takie coś nie podoba raczej.

 22. Kurwa grałem w to ostatnio 9 lat temu. Pierwszy wpis widzę o mnie. Ja pierdole jak ten czas leci, trafiłem tu przypadkowo. Ten MP jeszcze żyje? 😀

 23. Możnaby skrzyknąć starą ekipę (tych co jeszcze tutaj wchodzą, albo wejdą przypadkowo tak jak ja 😉 i umówić się w któryś dzień na serwer. :)

 24. Z roku na rok coraz ciężej jest jest tworzyć takie przedsięwzięcia, ale jakby się komuś naprawdę chciało wziąć na swoje barki organizację to parę osób by się uzbierało myślę. Kwestia zainteresowania i chęci.

 25. http://www.cavm.qu.edu.sa

  higher education, saudi Arabia
  Qassim University is leading higher education institution in Saudi Arabia. It has 37 colleges and about 50,000 enrolled students.

  Qassim University
  College of Engineering is leading higher education institution in Saudi Arabia. It is ABET accredited.

  College of Dentistry, Qassim University is one of the modern colleges among Saudi Arabia.

  Presently College of Pharmacy is training Pharm D students in two consecutive semesters in addition to a summer semester per year. For the successful completion of Pharm D program students are required to complete ten levels, in addition to a pre-pharmacy preparatory year and a hospital based clinical internship.
  College of Architecture and Design

 26. Nie wierzę własnym oczom 😀 Mętne zakątki mej pamięci i refleksje skierowały mnie właśnie tutaj, właśnie dziś. Jeśli ktoś mnie kojarzy, ze starej ekipy, to bardzo proszę o odpowiedź. Postaram się od tego momentu raz na kilka dni monitorować ewentualne odpowiedzi na mój wpis :) Pozdrawiam DD :)

 27. Dzien Dobry kurwy to ja Madmax ostatnio byłem na małym wypadzie z ziomkami z PS łapcie foto https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14141706_1677973569189518_2877534233857664583_n.jpg?oh=a0ae003dc579145b529c82410d6dcf16&oe=58CF9BF5 . Mysle co by tu na swieta zrobic na PS. Mysle ze mi jakos pomozecie zafsze chcialem choinke na serwerze i jakiegos skina z mikolajem. Sa chetni mi pomoc? Ja i moj motor jak z VC 😉 https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13096233_1606607666326109_1428449120448833052_n.jpg?oh=f2e1e2e64b09c65c1f02726900da066b&oe=58AEB547

 28. 400 KOMENTARZ SKURWYSYNY 399 TEZ NAPISALEM ZEBY TEN NAPISAC ZEBYM MIAL TEN HONOR KIEDY BEZ SZKIELKA SKURWYSYNIE OGUNIE POZDRO BEC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>