Na dnie szamba

Odpoczynek od Internetu i innych mediów to wspaniała sprawa. Oczyszcza umysł.

Dzięki temu widzę jak bardzo jesteście pojebani.

Najwyższy czas na wakacyjny wpis, traktujący o naszej kochanej społeczności.

Co do komentarzy pod poprzednią notką – komuś wypadły kredki z tornistra i chyba najwyższy czas je pozbierać. W sumie to nie wiem o co chodzi w tych mini-prowokacjach z udziałem kasztanów z CG oraz 40-letniego cebularza który zarządza Polską Sceną. Tutaj nikt normalny nie utożsamia się z waszym małym bajorkiem.

Tak więc możecie wypierdalać.

Ferex to oddzielna kategoria.

Pewne pole position w wyścigu z metą na oddziale zamkniętym.

Wacik jest jak osamotniony operator radzieckiego Buka – napierdala na ślepo. Czasami bezkrytycznie trwa przy swoich przekonaniach. Wręcza jakieś medale za zasługi w boju w grze która nie ma nic wspólnego z działaniami wojennymi.

No i ten wypasiony Fusion, który swoją funkcjonalnością praktycznie nie odbiega od telegazety. Piterus (łac. Nostradamus Pierdolnikus) często ratuje Wacława z opresji. Sprawdź sobie kolego w słowniku co znaczy słowo actually, to tak na marginesie.

A Eripe to jebany no-skill z wyglądem koziołka matołka.

Jeśli czekacie na Vice War IV to mam dla was złą wiadomość. Doborowe towarzystwo ogłosiło event i pozapraszało siebie nawzajem.

Każdy proponuje swoją wersję baz.

Nikt nie potrafi napisać skryptu. To tak w dużym skrócie.

Chuja kładę na mityczną wersję 0.4, opóźnioną o jakieś 7 lat. Serwery Gudia (czy to odmienia się przez przypadki?) to jakiś prospekt. Littlewhitey’s zostało opanowane przez dzieci z Pakistanu. Nie wiem czy istnieją jakieś sensowne alternatywy.

Ta wiedza jest mi po prostu niepotrzebna.

Nie będzie żadnych kurwa kokosów i super funkcjonalności.

Już chyba wolę to rozjebane 0.3.

pt0k

433 komentarze do “Na dnie szamba

 1. AVENGER TO FRAJER SPRZEDAL SIE KURWOM Z KA KLANU JEBANY PEDAL Z WROKEREM CHUJ CI WDUPE

 2. Byłem tu dzisiaj czyli 05.03.2019r. i dajcie napisać tu posta Piterusowi bo czekamy

 3. KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

 4. MAMY 2021 A JA SIE ROZWODZE ZE STAROM I BEDE MIAL WIECEJ CZASU NA VCMP I SEKS Z FAFIKIEM POZDRAWIAM CIEPLUTKO <3

 5. A JA WAM POWIEM ZE W 1995 ROKU TO SIE ZYLO ZAJEBISCIE SMIECIE, NIE BYLO GTA 3, KONIA SIE WALILO ILE WLAZLO, GUMY KULKI PO 10GR, ORANZADKA ZA 20GR I SIE ZYLO. W SOBOTY KURWA WIELKA GIELDA, KUPOWALA MI MATKA KASETY NA COMODORE64 GRALO SIE W MONTEZUME I INNE. NA ULICY PELNO FAJNYCH AUT, DUZE FIUTY I MALE FIUTY, BYLY BEZAWARYJNE WLASICIE. LUDZIE NA ULICACH BYLI MILI. A POTEM ROK 2000 NADSZEDL I MOJ WUJEK CO W WIELKIEJ BRYTANI PRACOWAL, PIZZE ZAWOZIL DO TAKIEJ FIRMY I OKAZALO SIE ZE TO SIEDZIBA ROCKSTARA I ZE WUJEK WIEDZIAL ZE JA GRY LUBIE TO PO PROSIL O JAKIES DEMO TEJ NOWEJ GRY CZY COS. I DOSTAL PLYTA Z ALPHA GTA 3, TO ZMIENILO MOJE ZYCIE NA ZAWSZE CO WIDAC PO DZIS I DO DZIS JESTEM FANEM GTA SERII I TAM NAUCZYLEM SIE ZYCIA.

 6. Po objerzeniu całego materiału ogólnie można dojść do stwierdzenia, że tego typu kanały i materiały wideo to gówno. Prawda. Sam kilka takich ze zwykłej ciekawości oglądałem, i są dla mnie przeidealizowane. Chociaż nie wszystko co w tych materiałach mówią, jest fake’m. Bo rzeczywiście jak nie będziemy wogóle gdzieś wychodzić poza dom do ludzi, no to zerowe szanse mamy, że spotkamy jakąś kobietę, do której możemy zagadać i spróbować chociaż zwyczajną znajomość nawiązać. Poradniki trzeba traktować z dużą dozą dystansu, traktować je jako sugestie, ale nigdy jak skrypt któego mamy się trzymać. Bo z ciągłym siedzeniem w domu to rzeczywiście prawda. Ale reszta, już nie koniecznie. Najlepiej jest się nie zmieniać. Jeśli dziewczyna cię polubi, to odpowiednio ci to zasygnalizuje i może czasem cię zapytać, czy gdzieś poszedłbyś z nią. Seks lub Petting osobiście traktowałbym jako dodatek, ale nie „MUST, KURWA HAVE!!!” żeby zależało to wielce od trwania w relacji z dziewczyną. Nie wątpię że seks lub petting MOŻE się przyczyniać do mocniejszego zacieśniania więzów między dwójką zakochanych ze sobą osób. Jeśli druga osoba nie chce seksu lub pettingu, to trzeba zrozumieć i uszanować. Kiedyś wiele razy myślałem o znalezieniu sobię jakieś dziewczyny, ale wiele razy dochodziłem do wniosku, że lepiej jest jak jest obecnie, czyli być po prostu singlem. Mam czas dla siebie i swoje pasje, kase wyłącznie w siebie i swoje pasje inwestuje, nikt oprócz moich rodziców i rodzeństwa starszego nie musi się martwić o mnie, i mam psychiczny spokój i brak nacisków. Jak mam ochotę na romanse, ruchańska, przeżywańska negatywnych i pozytywynych emocji, to odpalam film lub anime, albo biorę do ręki komiks lub książkę i zanużam się w lekturze i się bawie przy tym, zaspokajając swoje potrzeby psychiczne by móc dalej normalnie bez zmian funkcjonować w życiu codziennym poza rozrywką. smile

 7. Ty to zjadasz co najwyżej ser z mojego kutasa… I to jak Ci pozwolę bo będę dobrze najebany… Bo tak ogólnie to brzydził bym się nawet na Ciebie spuścić bo mi kutas na Ciebie nie odpala… Zresztą nikomu na Ciebie nie odpala oprócz Madmaxa alento jest pedał więc się nie liczy bo ty wyglądasz jak taki dworcowy bej co sra i szcza pod siebie i śpi we własnych odchodach… Ale Madmax to ma taki fetysz ahaninlubinogryzać paznokcie u nóg bezdomnych a często też zajada się kozami z nosa Kadi a Kadi jego nosa.

 8. W wieku 22 lat trafiłem do zakładu karnego w Wojkowicach, byłem znanym konfidentem więziennym i współwięźniowie pryczyli mnie w brąz prawie każdego dnia, raz mi wyszło kakakowe oko na wierzch, nie wspominam tego z sentymentem, ale do dzisiaj pierdzę co krok przez rozjebaną dupę.

 9. Panie i panowie zara budowa wjeżdżaa! Buudoowaa! Buudoowaa! Napierdalamy młotem! DRYDYDYDYDYDYDYYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDYDY!!! Po co chodzić? Można latać!

 10. Jak chcę RolePlay Szachu, to ja naciskam guziczek Power na obudowie komputera, i odchodzę od biurka, i na przykład… ide szukać sobie dziewczyny! laughing Nie widzę osobiście sensu symulować realnego życia, i nigdy nie miałem frajdy z tego.

 11. Stare czasy :). Po tylu latach przeczytać te wypociny… Coś tam się grało w RN
  Ps. Micro_Ice, pozdro 🙂

 12. W gwarze Poznańskiej „Bana” to Pociąg. Kiedyś dla hecy kobietą czekającym na Pociąg chłopacy pytali się, czy „Wyje”.

 13. MISS||AŁA iiiii WSAD nie mogę teraz pisać, bo jadę we Wajsiti multibajer dwadsdawdasawdaswwwwwddddddwa wadadsda

 14. Witam wszystkich, co mają nadal GTA Vice City w swoim sercu, w Nowym 2024 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *