Porównanie LittleWhitey do serwera GTASite.pl?

Dzisiaj (a raczej kilka dni temu) postanowiłem napisać artykuł o tym, czy LittleWhitey można porównywać z serwerem GTASite.pl, tak więc…

LittleWhitey:

Tu możemy się spotkać z bandą dzieciaków, którym przyjemność sprawia latanie z M60, robienie Drive-By i innych tym podobnych przez Nas uważanych za lamerskich, czynności. Nad tym wszystkim czuwają niezawodni admini – Hanny (który ma okres co tydzień), Smoke2Joint (uważający się za gangstera), Don_Corleone (dla którego Drive-by to normalna rzecz), Overdose (który wejdzie raz na dwa miesiące), YaCeQ (grający w Ragnarok Online) i Argus (którego nigdy nie ma, bo odkąd został administratorem zapomniał, że to nie przywilej, ale obowiązek). Aczkolwiek nie są sami! Pomagają im niezawodne skrypty, które kickują osoby z pingiem większym niż 10 000, starają się warnować Drive-byerów, ale coś im jednak nie wychodzi.
Dodatkowo zawsze możemy pobawić się w gangstera umieszczając kasę w banku, albo kupując wozy w salonie samochodowym i przywoływać je jakimiś głupimi komendami – kto był na tyle mądry, aby pomieszać TDM z RPG. Niech no zgadnę.. VG? Kenny?

Podsumowując – jest to najpopularniejszy serwer, na którym czasami można zagrać. Przeciwwskazane jest granie tam przez więcej niż 30 minut dziennie.


GTASite:

Polski serwer z prawdziwego zdarzenia.. Czy aby na pewno? Jea ma wielkie ambicje, ale niestety na nich się kończy. Zapowiadał, że najpóźniej za tydzień będzie strona, będą skrypty, będzie nowa mapa, ogólnie wszystko miało być najlepsze. Na czym się skończyło? Nie ma ani strony, ani nowych skryptów, ani nowej mapy, ani odpowiednich adminów. Jest tylko serwer, na którym Polacy mają niskie pingi i mogą glitchować – w końcu czego więcej chcieć? Nie ma tu żadnej istoty gry, nie ma klimatu, po prostu sieka, sieka i jeszcze raz sieka. Serwerem administruje Jea i kilku wybranych przez niego pupilków (Polonez, Hugo), których nie często widzę na serwerze.
Częściej za to widać lamerów, którzy robią Drive-by, carkill, etc. bez żadnych konsekwencji. Może i w regulaminie (który nie został spisany) jest (a raczej ma być) wzmianka o zakazie stosowania tych czynności, skąd pewność, że nikt nie będzie tego robić? Nie ma takowej pewności. Drogi Jea – nie porywaj się z motyką na słońce, potrzebujesz zaawansowanych skryptów i porządnej ekipy, więc póki co, Polacy możecie nadal iść i grać w tzw. sieczkę na serwerze GTASite, jeśli zaś zobaczycie jakiegoś ‘lamera’ nie martwcie się – za kilka dni Jeemu zachce się grać, może los sprawi, że w/w osoby trafią na siebie i ‘lamer’ zostanie zbanowany.

Podsumowując – jeśli lubisz sieczkę, możesz grać na GTASite, w końcu stubby, glitch i monotonia, która wyprowadzi z równowagi nawet osobę o stalowych nerwach to polskie realia i nic ich nie zmieni (póki co).

Który serwer jest lepszy? To pozostawię do oceny Wam.

Tatar

281 przemyśleń nt. „Porównanie LittleWhitey do serwera GTASite.pl?

 1. w panelu członków zamiast moderator widnieje Morderator szkoda że nie masturba…xD

 2. …….masturbator??? xD

  Pewnie znowu pobędzie kilka dni i zniknie:)
  Widać że squad to w rzeczy samej

  DREAM TEAM xDDDDDDDD

 3. Sorry że odżwieże ale czytam po raz pierwszy te komentaże i
  „Tatar Says:
  Ten debil, co napisał wszystko CapsLockiem…” mnie lekko zirytował swoim zjazdem po graczach… ale najbardziej zjechała jego ta wypowiedz którą pozwole zacytować:”*DILDEL – TEN TO MA ZAJAWKE NA TA GRE, BYNAJMNIEJ NIE WPIERDALA SIE W DYSKUSJE Z IDIOTAMI JAK WIEKSZOSC TUTAJ.”

  a ja ogólnie nie gram na żadnym serwów 😀 gram sobie na jakiś noboskich czasami się postrzelam, a czasami powoże się autkiem z moją dziewczyną.
  A czemu nie gram? Glich…- nędzny bug dla geji… skracanie animacjii dla uzyskania więkrzego speeda…
  co do db- jebać cały czas DB to przesada i dobre dla noobów. ale dla tych graczy co uważają się za bobrych graczy co jadą na glichu z szotganem pod pizzerią i jak sie raz db zrobi i wyzywają to żal.pl jak mam nie robić db jak jeszcze pod tą pizzerie nie podjade a już autko mi wybucha? nie dadzą nawet wysiąść… to chociaż im z uzi zajade…
  RK- to samo co z db… nie mogę podjechać zeby zajebać kogoś to podlece i z dachu jebne…
  lubie popykać na Minigun Madness tak for fun 😀
  Gralem na jakimś japonskim serwie i kick za db kick za przejechanie za hantera itp… klimat był ale niestety glich był… powinni naprawić ten bug… glich dobry dla turasów… i nie mówcie że to sposób na gre czy taktyka, zwykły bug…
  ja proponuje pobawić się w ganianego :PP po co się strzelać… w gta też są autka :) dobra ide spać bo pieprze :PP

 4. Idioto skończony, nie wiesz czym jest glitch, to się zamknij. Grasz zapewne parę tygodni (trochę więcej, krócej?) i już ci się wydaję, że wiesz co to jest i możesz szpanować wiedzą. Sam mówisz, że grasz tylko z dziewczyną i bawisz się autkiem oraz czasem tylko strzelasz. Żal mi słów na ciebie w tej chwili, bo nie chcę przeklinać. Pieprzenie w stylu „On jest bugger i cheater, bo używa buggów i jeżeli ja go zabiję z DB to szanse się wyrównają i będziemy kwita”. Czy ty się słyszysz debilu?

 5. jeżeli ja go zabiję z DB to szanse się wyrównają i będziemy kwita” ja tego nie napisalem… ja napisalem zże nawet nie dojade na miejce walki a oni mnie rozwalają tu o glithu nic nie pisalem… i sam jestes idiota skończony bo urzywasz buga w celu zwiekrzenia respektu wśród graczy że jesteś kimś bo masz super store na glithu… gdyby nie glitch to byście baty dostawali… i sam jesteś debil polski turasie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>