Porównanie LittleWhitey do serwera GTASite.pl?

Dzisiaj (a raczej kilka dni temu) postanowiłem napisać artykuł o tym, czy LittleWhitey można porównywać z serwerem GTASite.pl, tak więc…

LittleWhitey:

Tu możemy się spotkać z bandą dzieciaków, którym przyjemność sprawia latanie z M60, robienie Drive-By i innych tym podobnych przez Nas uważanych za lamerskich, czynności. Nad tym wszystkim czuwają niezawodni admini – Hanny (który ma okres co tydzień), Smoke2Joint (uważający się za gangstera), Don_Corleone (dla którego Drive-by to normalna rzecz), Overdose (który wejdzie raz na dwa miesiące), YaCeQ (grający w Ragnarok Online) i Argus (którego nigdy nie ma, bo odkąd został administratorem zapomniał, że to nie przywilej, ale obowiązek). Aczkolwiek nie są sami! Pomagają im niezawodne skrypty, które kickują osoby z pingiem większym niż 10 000, starają się warnować Drive-byerów, ale coś im jednak nie wychodzi.
Dodatkowo zawsze możemy pobawić się w gangstera umieszczając kasę w banku, albo kupując wozy w salonie samochodowym i przywoływać je jakimiś głupimi komendami – kto był na tyle mądry, aby pomieszać TDM z RPG. Niech no zgadnę.. VG? Kenny?

Podsumowując – jest to najpopularniejszy serwer, na którym czasami można zagrać. Przeciwwskazane jest granie tam przez więcej niż 30 minut dziennie.


GTASite:

Polski serwer z prawdziwego zdarzenia.. Czy aby na pewno? Jea ma wielkie ambicje, ale niestety na nich się kończy. Zapowiadał, że najpóźniej za tydzień będzie strona, będą skrypty, będzie nowa mapa, ogólnie wszystko miało być najlepsze. Na czym się skończyło? Nie ma ani strony, ani nowych skryptów, ani nowej mapy, ani odpowiednich adminów. Jest tylko serwer, na którym Polacy mają niskie pingi i mogą glitchować – w końcu czego więcej chcieć? Nie ma tu żadnej istoty gry, nie ma klimatu, po prostu sieka, sieka i jeszcze raz sieka. Serwerem administruje Jea i kilku wybranych przez niego pupilków (Polonez, Hugo), których nie często widzę na serwerze.
Częściej za to widać lamerów, którzy robią Drive-by, carkill, etc. bez żadnych konsekwencji. Może i w regulaminie (który nie został spisany) jest (a raczej ma być) wzmianka o zakazie stosowania tych czynności, skąd pewność, że nikt nie będzie tego robić? Nie ma takowej pewności. Drogi Jea – nie porywaj się z motyką na słońce, potrzebujesz zaawansowanych skryptów i porządnej ekipy, więc póki co, Polacy możecie nadal iść i grać w tzw. sieczkę na serwerze GTASite, jeśli zaś zobaczycie jakiegoś ‘lamera’ nie martwcie się – za kilka dni Jeemu zachce się grać, może los sprawi, że w/w osoby trafią na siebie i ‘lamer’ zostanie zbanowany.

Podsumowując – jeśli lubisz sieczkę, możesz grać na GTASite, w końcu stubby, glitch i monotonia, która wyprowadzi z równowagi nawet osobę o stalowych nerwach to polskie realia i nic ich nie zmieni (póki co).

Który serwer jest lepszy? To pozostawię do oceny Wam.

Tatar

281 przemyśleń nt. „Porównanie LittleWhitey do serwera GTASite.pl?

 1. apropo…. czy tym graczem który dzisiaj zaszczycił progi Gta Site… o fake nicku : Musze_się_umyć… to nie jest czasem nasz kolega DudS?

 2. Argus, bo na tym IRC’u to naprawdę tyle osób siedzi, że masz niezły zapierdal z odpowiadaniem.

 3. OMG jakc tacy mocni w gębie to sobie pogramy jak naprawie.
  Nie jestem najlepszy ale najgorszy też nie więc przestańcie propagować tą bezsensowną myśl że lukinho lamer itd.
  Większość z was ze mną nie grała tylko potraficie po mnie jechać.
  I to wy właśnie pokazujecie swoje lamerstwo w ten sposób ,a nie ja!

 4. Ja grałem i nie zmieniam zdania, co do tego, że jesteś lamerem. „propagować” – brawo. Nauczyłeś się nowego słowa.

 5. Steam jest o wiele lepszy od Non Steam’a, bo na NS jest pełno drechów, którzy wolą zamiast kupić orginalną grę, wydać tą kasę na fajki, alkohol. Unikam serwerów Non Steamowych, bo wbijam po to, żeby pograć, a nie użerać się z idiotami. :) Najlepsze są serwery PGSPokerStrategy.cc, ale ciężko się dopchać. INEA też jest niezła.

 6. Ja grałem jakiś czas w CS.16 i także Source. Więc po prostu stwierdzam że nie podobają mi się obie gry.

 7. Hammett nie Jozef nie gra na modach ale zacytuje Lukinho po walce:
  WYgrałeś ponieważ:
  1.Mam 37,5 stopni C gorączki
  2.Mam zepsuty komputer
  3.Ciągle lamie
  4.coś tam jeszcze napierdalał ale żal było słuchać……

 8. Lol 😀 haha

  Józef to Jozef gra na modach to było przypuszczenie tego co Lukinho napisał…
  Pisze to bo okazało sie, że często po moich komentarzach jest sporo niejasności…

 9. Lukinho przyznaj sie do porażki godnie… nie jest żadnym wstydem dostać w dupe z Jozefem

 10. „nie jest żadnym wstydem dostać w dupe z Jozefem” – ty wiesz o tym najlepiej bo nie raz to Cie spotkało xD

 11. Ja może nie najlepiej… owszem przegrywam czasem z Tobą… ale nie widzę w tym nic dziwnego… poza tym ja Ciebie też sporo zabiłem razy… no ale tu masz jednak przewagę. Jeszcze…

 12. Tak porażka. Umawialiśmy się bez rzucania – i jeszcze raz zagramy jak wyzdrowieje i kompa naprawie

  Dajmon – serverek masz fajny ale społer jesteś

 13. ” …i nie bede się rzucał nawet jak przegram 5:0″ – czyje to są słowa??

  Lukinho : cały czas próbujesz udowodnić że nie jesteś już lamerem. Jednak sam sobie przeczysz.Najpierw piszesz w/w tekst a teraz odnajdujesz sobie 100 powodów czemu to przegrałeś . Zastanów się zanim coś powiesz , a jeśli już to zrobiłeś zrób kolejny i tak aż da to jakiś efekt.

 14. Naprawdę po co pieprzycie się z udowadnianiem Łukinhowi, że jest lamerem, do tego nie potrafiącym grać? On musi to sam zrozumieć, tak samo jak kosa. Na nic wasze gadanie, bo on i tak będzie żył tak jak on chce i pisał to co on chce, a nie tak jak wy mu zagracie.

 15. Ja tylko powiem, że dzisiaj wieczorem (bądź późnym wieczorem, ewentualnie w nocy) pojawi się kolejna notka, tym razem kontynuacja serii „zajebiści”, którą napisał… no właśnie? Kto ją napisał? Dostałem ją na GG, ale podpisana jest dość dziwnym nickiem… Zresztą, co ja będę gadał, zobaczycie sami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>