Reasumując, czyli…

…miniony tydzień w kolorowych barwach.

Czwartek – 7 czerwca

Niby nic ciekawego, a jednak… Podczas, gdy spokojni gracze spokojnie grają sobie na LW nie wiadomo dlaczego zostają… posądzeni o zdradę stanu! Nie ważne jest wtedy zdanie innych, nie ważny jest obiektywizm, liczy się tylko… ulżenie sobie?

Jea 23:15:14
lol :< Jea 23:15:20 co ja mogę poradzić Jea 23:15:26 skoro pojawiasz się na LW Jea 23:15:32 i nie dostajesz bana po 2 minutach Me 23:15:37 no wlasnie dzis sie pojawilem Jea 23:15:38 to znaczy, że jesteś lizodupem adminów Jea 23:15:43 i dlatego tam grasz Jea 23:15:47 bo chcesz być jak Argus Jea 23:15:47 :< Me – anonimowy gracz

Piątek – 8 czerwca

Rozpada się klan WLP, który jak wiadomo nie miał zbyt wielu sympatyków. Gdy powstawał większość traktowała ich jak kolejny klan – popychadło, który istniał tylko po to, by zagrać klanówke z lepszym klanem. Jednym z przeciwników tego klanu był Jea, uważał ich za bandę debili. Po wygranej klanówce nazwał ich otwarcie laggerami, bo pingi przeciwnika były za wysokie, lecz po co przerywać starcie mówiąc komuś, że laguje… dobra, nie ważne.

W końcu teraz liczy się tylko to, że Badły i Bartolomoe, dwaj byli gracze WLP doszli właśnie do TBP. Dzięki temu Jea nie traktuje ich jak osoby mające chore ambicje, nie umiejące grać na klanówkach (opisane nieco wyżej). Aby do końca móc się śmiać czytając tą notkę muszę zamieścić tu cytat, z którego wynika, iż Jea to kłamliwy „człek”.

Badly postanowił dojść do nas. Cieszy mnie, że wybrał właśnie nasz klan. Gra bardzo dobrze i miły z niego człek.

Sobota – 9 czerwca

Znów tematem przewodnim będzie TBP, nie ma co się dziwić – w końcu przedszkolaki (w slangu potocznym „klanowicze The Best Players”) są w większości rozwrzeszczane i rozpieszczone…

W ubiegłą sobotę szeregi TBP opuścił pAvE, dobrze znany klanom moro i byłemu WLP. Czym zasłynął? Udało mu się włamać na konta administratorów stron w/w klanów i pozmieniać niektóre newsy i panele menu… Błędy szybko naprawiono, co przez to stracił? NIC!

Oczywiście – po jakimś czasie opuścił szeregi TBP, lecz reakcja licznego grona liderów wspomnianego klanu jest dość… ironiczna? Żaden z nich nie pofatygował się, i nie wyrzucił pAvE z klanu. Zrobił to dopiero Jea po treningu, na którym w/w gracz zachowywał się… no właśnie? Jak się zachowywał? Wszystko wyjaśnia nam poniższy cytat, z którego wynika, że hacking stron innych klanów jest mniej ważny niż niewłaściwe zachowanie na treningu..

Z klanu zostaję usunięty pAvE. Powód ? Jest dzieckiem z porażeniem mózgowym, nie umie grać zespołowo, popisuje się i odpierdala głupoty, bawi się w amatorski haking poprzez hashowanie haseł.

PS Hashowanie haseł to ich kodowanie, nie dekodowanie.

Niedziela10 czerwca

Na stronie jakże zwariowanego Kamila znanego pod nickiem Pt0k pojawia się kolejna notka. Ile w niej prawdy, a ile kłamstw? Łatwo wywnioskować, że jego poczucie humoru i nietuzinkowe żarty czasami można zaliczyć do satyry. Moją uwagę przykuwają dwa fragmenty tego tekstu, mianowicie;

Intymnych zwierzeń lidera TBP końca nie widać. Jea tym razem ogłosił publicznie, że od pewnego czasu jego ulubionym programem telewizyjnym są „Duże dzieci” na TVP2, natomiast już od małego kurdupla jego marzeniem była praca przedszkolanki – takiej z prawdziwego zdarzenia. Obserwując karierę Jei na scenie można wywnioskować więc, że marzenia się spełniają. Przecież przedszkole o nazwie „TBP” ma już w swoich szeregach, nie licząc lidera, 30-stu pupilów. Congratulations.


Fenomen DS. W tym klanie nie dzieje się praktycznie nic. Wystarczy spojrzeć na stronę główną – pierwszych 7 newsów bije taką obfitością treści, że śmiało może konkurować z byle jaką pojedyńczą notką na stronie TBP czy RN. Jednak patrząc przez pryzmat żywotności tego klanu, wszystkie te uwagi są chuja warte. Z zewnątrz Demolik Squad wygląda jak wegetująca roślinka, podczas gdy tak naprawdę jest najbardziej solidną firmą na rynku. A to wszystko przez Argusa – jednego z nielicznych „normalnych” na scenie WC-MP. Krążą plotki, że podpierdolił on wirtualnie z punktu aptecznego na przedmieściach Little Haiti butelkę gumisiowego soku. To mogłoby wszystko wyjaśniać.

Kończąc podsumowanie tego dnia, pragnę przedstawić screen, na którym widać URLICHa, obecnego członka TBP, który gra na LW, i to gra znanym wszystkim z akcji, z 0.1d CZERWONYM skinem! Tak, tym, który ma spaza.

Fota nr 5

Co o serwerze littlewhitey (popularnie LW) sądzi Jea? Otwarcie mówi, że jest to najgorszy serwer do VC MP, przynajmniej kilkanaście dni temu tak mówił… Cóż, kto wie jakie teraz jest zdanie lidera TBP? W końcu jego opinie zmieniają się z dnia na dzień. Przykładem może być możliwość stosowania przez klanowiczów jego klanu zmienionego handlingu – pliku podmieniającego osiągi aut. Przez rok było to dozwolone, powstała nawet wzmianka, że ten „wspomagacz gry” jest DOZWOLONY! Niedziela – Dzień Pański, Jea oprzytomniał! Postanowił, że jego klan nie będzie dalej cheatować i zabronił używania owego „dopalacza”.

Poniedziałek 11 czerwca

Wstaję rano, jem śniadanie, idę do szkoły, okazuje się, że mam stare zwolnienie… Odcinam datę, wstawiam dzisiejszą i… wuala, wracam do domu 3 godziny prędzej. Uruchamiam komputer, internet, gadu gadu, odczytuje wiadomości…

Arguś (11-06-2007 15:27)
http://www.multi.vc.pl/ – nadchodza publiczne betatesty vc-mp 0.4!

Wiadomo, że od dawna fani VC MP czekają na wersję oznaczoną numerkiem 0.4, więc czym prędzej spoglądam na w/w stronę i… Tak, to prawda, doczekaliśmy się beta testów nowej wersji VC MP! Na początku wszyscy są zadowoleni, cieszmy się tą chwilą!

Wtorek12 czerwca

Na pytania odnośnie beta testów i samego VC MP odpowiada poniższy dialog. Dziękuję.

Jea:
Robią beta testy 0.3z i będziemy mieli VC-MP 0.3z. Później zrobią beta testy VC-MP 0.3z.a i będziemy mieli oficjalne wydanie VC-MP 0.3z.a . Inaczej, team VC-MP składa się z samych debilów… Robią jakieś posrane wersje przez pół roku, a o 0.4 chuja słychać. Ja dziękuje za taki multiplayer, niebawem nowy komp i zacznę w AA napierdalać…

DL:
Nie będzie 0.3z.a. Będzie 0.3zv2 😛
Tak było z 0.2.
Pierwsza beta – 0.1e
Druga beta (dwa dni później) – 0.1f
Trzecia beta (następnego dnia) – 0.1g
Jak miało wyjść 0.2 to dali miesiąc wcześniej “0.2 beta”. Z 0.4 będzie podobnie. Najpierw 534534534354 bet, a potem jeszcze jedna, ostatnia beta. A potem zjebana wersja – niestabilna z mnóstwem bugów. ;x

Jea:
Chyba pierwszy raz się muszę zgodzić z Twoim komentem, szkoda, że ten multiplayer robią tacy amatorzy, zaś połowa betatesterów VC-MP, to admini LW, którzy kochają roofkill i spasa. Yay!

YaCeQ:
“Szkoda, że ten multiplayer robią tacy amatorzy, zaś połowa betatesterów VC-MP, to admini LW, którzy kochają roofkill i spasa. Yay!”
Tak narzekasz na VC-MP – idz do MTA. Zresztą nie tylko Ty. Hmmm… Albo zrób swój mulitplayer. Wtedy nie bedzie go robił amator (albo okaże się to po wydaniu gry) a betatesterów sam sobie wybierzesz.
VC-MP 0.3z to ulepszone VC-MP 0.3x. O wiele więcej funkcji, skryptów do mIRCa itp. Na 0.4 jeszcze troche trzeba poczekać.

Kilka słów ode mnie:

Jea – „bajbaj maszkaro”, czyli „adios pomidory”. Żegnaj wielki edukatorze, powodzenia w AA!

DL – sam mówisz i to dość często, że jeśli Jei nie podoba się LW to niech o nim nie pisze i na nim nie gra. Tym razem ja mówię tobie – jeśli nie podobają Ci się beta testy VC MP 0.3z to nie testuj i daj testować innym.

YaCeQ – Co do tekstu skierowanego do Damiana, po części prawda. Mówiąc o samym VC-MP 0.3z, przyznaję, że ekipa Nas nieco okłamała… Była mowa o 0.4 a tu nagle… 0.3!

Środa 13 czerwca

Jakże wielki dzień dziś nastał! Klan znany wszystkim pod dźwięczną nazwą „Top Players” (nie, nie mowa o TBP) powraca.
Tak, tak to nie złudzenie. Po 3 miesiącach przerwy wracamy na scenę VC-MP. (Czujesz TO !?) Miejmy nadzieję, że ten klan przetrwa więcej niż poprzednio. Jak widać ruszamy trochę z małym składem, ale na pewno się to zmieni w najbliższej przyszłości.

Znani z jakże profesjonalnych tekstów ich clan liderów (pamiętacie jak to stuk nabluzgał na dwóch klanowiczów, ponieważ postanowili zmienić klan) oraz płomienia (nadal wraz z pt0kiem prowadzimy z nim ciekawe konwersacje poprzez gadu gadu, polecam – dość ciekawa i niespotykana forma rozrywki), przyświecał im od zawsze przydomek „Telekomunikacji Polskiej”, do której są podobni – padają raz na miesiąc i wracają po długiej przerwie, oraz są celem żartów wielu młodych ludzi. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ czasami mały, ludzki rozumek nie jest w stanie pojąć, że Top Players to zła nazwa a =TP= to zły tag dla klanu…

Moją jakże skromną notkę zakończę słowami „Czujesz TO!?”,
Dobranoc, Tatar

63 przemyślenia nt. „Reasumując, czyli…

  1. BTW. nie nudzi was pisanie o takich pierdołach? Imo to jest strata czasu. Prowokujecie siebie nawzajem i tyle. Bo jak jest w polskich klanach to wie każdy.

  2. Jea 2 miesiące temu na serwie pisałeś „Ja tam nie czekam na 0.4″ teraz (oczywiście gdy dostałeś dozy sklerozy) piszesz „Pół roku czekaliśmy na 0.4, sam na nie czekałem” … serio do wielu rzeczy bym się tu przyczepił, ale z twoją pamięcią albo jakimś stanem psychicznym jest coś nie tak ;/

  3. A ty pewnie pamietasz co jadles 5 lat temu o godzinie 13:00 no nie?
    lziiiiaaaakkkkaaa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>