Reasumując, czyli…

…miniony tydzień w kolorowych barwach.

Czwartek – 7 czerwca

Niby nic ciekawego, a jednak… Podczas, gdy spokojni gracze spokojnie grają sobie na LW nie wiadomo dlaczego zostają… posądzeni o zdradę stanu! Nie ważne jest wtedy zdanie innych, nie ważny jest obiektywizm, liczy się tylko… ulżenie sobie?

Jea 23:15:14
lol :< Jea 23:15:20 co ja mogę poradzić Jea 23:15:26 skoro pojawiasz się na LW Jea 23:15:32 i nie dostajesz bana po 2 minutach Me 23:15:37 no wlasnie dzis sie pojawilem Jea 23:15:38 to znaczy, że jesteś lizodupem adminów Jea 23:15:43 i dlatego tam grasz Jea 23:15:47 bo chcesz być jak Argus Jea 23:15:47 :< Me – anonimowy gracz

Piątek – 8 czerwca

Rozpada się klan WLP, który jak wiadomo nie miał zbyt wielu sympatyków. Gdy powstawał większość traktowała ich jak kolejny klan – popychadło, który istniał tylko po to, by zagrać klanówke z lepszym klanem. Jednym z przeciwników tego klanu był Jea, uważał ich za bandę debili. Po wygranej klanówce nazwał ich otwarcie laggerami, bo pingi przeciwnika były za wysokie, lecz po co przerywać starcie mówiąc komuś, że laguje… dobra, nie ważne.

W końcu teraz liczy się tylko to, że Badły i Bartolomoe, dwaj byli gracze WLP doszli właśnie do TBP. Dzięki temu Jea nie traktuje ich jak osoby mające chore ambicje, nie umiejące grać na klanówkach (opisane nieco wyżej). Aby do końca móc się śmiać czytając tą notkę muszę zamieścić tu cytat, z którego wynika, iż Jea to kłamliwy „człek”.

Badly postanowił dojść do nas. Cieszy mnie, że wybrał właśnie nasz klan. Gra bardzo dobrze i miły z niego człek.

Sobota – 9 czerwca

Znów tematem przewodnim będzie TBP, nie ma co się dziwić – w końcu przedszkolaki (w slangu potocznym „klanowicze The Best Players”) są w większości rozwrzeszczane i rozpieszczone…

W ubiegłą sobotę szeregi TBP opuścił pAvE, dobrze znany klanom moro i byłemu WLP. Czym zasłynął? Udało mu się włamać na konta administratorów stron w/w klanów i pozmieniać niektóre newsy i panele menu… Błędy szybko naprawiono, co przez to stracił? NIC!

Oczywiście – po jakimś czasie opuścił szeregi TBP, lecz reakcja licznego grona liderów wspomnianego klanu jest dość… ironiczna? Żaden z nich nie pofatygował się, i nie wyrzucił pAvE z klanu. Zrobił to dopiero Jea po treningu, na którym w/w gracz zachowywał się… no właśnie? Jak się zachowywał? Wszystko wyjaśnia nam poniższy cytat, z którego wynika, że hacking stron innych klanów jest mniej ważny niż niewłaściwe zachowanie na treningu..

Z klanu zostaję usunięty pAvE. Powód ? Jest dzieckiem z porażeniem mózgowym, nie umie grać zespołowo, popisuje się i odpierdala głupoty, bawi się w amatorski haking poprzez hashowanie haseł.

PS Hashowanie haseł to ich kodowanie, nie dekodowanie.

Niedziela10 czerwca

Na stronie jakże zwariowanego Kamila znanego pod nickiem Pt0k pojawia się kolejna notka. Ile w niej prawdy, a ile kłamstw? Łatwo wywnioskować, że jego poczucie humoru i nietuzinkowe żarty czasami można zaliczyć do satyry. Moją uwagę przykuwają dwa fragmenty tego tekstu, mianowicie;

Intymnych zwierzeń lidera TBP końca nie widać. Jea tym razem ogłosił publicznie, że od pewnego czasu jego ulubionym programem telewizyjnym są „Duże dzieci” na TVP2, natomiast już od małego kurdupla jego marzeniem była praca przedszkolanki – takiej z prawdziwego zdarzenia. Obserwując karierę Jei na scenie można wywnioskować więc, że marzenia się spełniają. Przecież przedszkole o nazwie „TBP” ma już w swoich szeregach, nie licząc lidera, 30-stu pupilów. Congratulations.


Fenomen DS. W tym klanie nie dzieje się praktycznie nic. Wystarczy spojrzeć na stronę główną – pierwszych 7 newsów bije taką obfitością treści, że śmiało może konkurować z byle jaką pojedyńczą notką na stronie TBP czy RN. Jednak patrząc przez pryzmat żywotności tego klanu, wszystkie te uwagi są chuja warte. Z zewnątrz Demolik Squad wygląda jak wegetująca roślinka, podczas gdy tak naprawdę jest najbardziej solidną firmą na rynku. A to wszystko przez Argusa – jednego z nielicznych „normalnych” na scenie WC-MP. Krążą plotki, że podpierdolił on wirtualnie z punktu aptecznego na przedmieściach Little Haiti butelkę gumisiowego soku. To mogłoby wszystko wyjaśniać.

Kończąc podsumowanie tego dnia, pragnę przedstawić screen, na którym widać URLICHa, obecnego członka TBP, który gra na LW, i to gra znanym wszystkim z akcji, z 0.1d CZERWONYM skinem! Tak, tym, który ma spaza.

Fota nr 5

Co o serwerze littlewhitey (popularnie LW) sądzi Jea? Otwarcie mówi, że jest to najgorszy serwer do VC MP, przynajmniej kilkanaście dni temu tak mówił… Cóż, kto wie jakie teraz jest zdanie lidera TBP? W końcu jego opinie zmieniają się z dnia na dzień. Przykładem może być możliwość stosowania przez klanowiczów jego klanu zmienionego handlingu – pliku podmieniającego osiągi aut. Przez rok było to dozwolone, powstała nawet wzmianka, że ten „wspomagacz gry” jest DOZWOLONY! Niedziela – Dzień Pański, Jea oprzytomniał! Postanowił, że jego klan nie będzie dalej cheatować i zabronił używania owego „dopalacza”.

Poniedziałek 11 czerwca

Wstaję rano, jem śniadanie, idę do szkoły, okazuje się, że mam stare zwolnienie… Odcinam datę, wstawiam dzisiejszą i… wuala, wracam do domu 3 godziny prędzej. Uruchamiam komputer, internet, gadu gadu, odczytuje wiadomości…

Arguś (11-06-2007 15:27)
http://www.multi.vc.pl/ – nadchodza publiczne betatesty vc-mp 0.4!

Wiadomo, że od dawna fani VC MP czekają na wersję oznaczoną numerkiem 0.4, więc czym prędzej spoglądam na w/w stronę i… Tak, to prawda, doczekaliśmy się beta testów nowej wersji VC MP! Na początku wszyscy są zadowoleni, cieszmy się tą chwilą!

Wtorek12 czerwca

Na pytania odnośnie beta testów i samego VC MP odpowiada poniższy dialog. Dziękuję.

Jea:
Robią beta testy 0.3z i będziemy mieli VC-MP 0.3z. Później zrobią beta testy VC-MP 0.3z.a i będziemy mieli oficjalne wydanie VC-MP 0.3z.a . Inaczej, team VC-MP składa się z samych debilów… Robią jakieś posrane wersje przez pół roku, a o 0.4 chuja słychać. Ja dziękuje za taki multiplayer, niebawem nowy komp i zacznę w AA napierdalać…

DL:
Nie będzie 0.3z.a. Będzie 0.3zv2 😛
Tak było z 0.2.
Pierwsza beta – 0.1e
Druga beta (dwa dni później) – 0.1f
Trzecia beta (następnego dnia) – 0.1g
Jak miało wyjść 0.2 to dali miesiąc wcześniej “0.2 beta”. Z 0.4 będzie podobnie. Najpierw 534534534354 bet, a potem jeszcze jedna, ostatnia beta. A potem zjebana wersja – niestabilna z mnóstwem bugów. ;x

Jea:
Chyba pierwszy raz się muszę zgodzić z Twoim komentem, szkoda, że ten multiplayer robią tacy amatorzy, zaś połowa betatesterów VC-MP, to admini LW, którzy kochają roofkill i spasa. Yay!

YaCeQ:
“Szkoda, że ten multiplayer robią tacy amatorzy, zaś połowa betatesterów VC-MP, to admini LW, którzy kochają roofkill i spasa. Yay!”
Tak narzekasz na VC-MP – idz do MTA. Zresztą nie tylko Ty. Hmmm… Albo zrób swój mulitplayer. Wtedy nie bedzie go robił amator (albo okaże się to po wydaniu gry) a betatesterów sam sobie wybierzesz.
VC-MP 0.3z to ulepszone VC-MP 0.3x. O wiele więcej funkcji, skryptów do mIRCa itp. Na 0.4 jeszcze troche trzeba poczekać.

Kilka słów ode mnie:

Jea – „bajbaj maszkaro”, czyli „adios pomidory”. Żegnaj wielki edukatorze, powodzenia w AA!

DL – sam mówisz i to dość często, że jeśli Jei nie podoba się LW to niech o nim nie pisze i na nim nie gra. Tym razem ja mówię tobie – jeśli nie podobają Ci się beta testy VC MP 0.3z to nie testuj i daj testować innym.

YaCeQ – Co do tekstu skierowanego do Damiana, po części prawda. Mówiąc o samym VC-MP 0.3z, przyznaję, że ekipa Nas nieco okłamała… Była mowa o 0.4 a tu nagle… 0.3!

Środa 13 czerwca

Jakże wielki dzień dziś nastał! Klan znany wszystkim pod dźwięczną nazwą „Top Players” (nie, nie mowa o TBP) powraca.
Tak, tak to nie złudzenie. Po 3 miesiącach przerwy wracamy na scenę VC-MP. (Czujesz TO !?) Miejmy nadzieję, że ten klan przetrwa więcej niż poprzednio. Jak widać ruszamy trochę z małym składem, ale na pewno się to zmieni w najbliższej przyszłości.

Znani z jakże profesjonalnych tekstów ich clan liderów (pamiętacie jak to stuk nabluzgał na dwóch klanowiczów, ponieważ postanowili zmienić klan) oraz płomienia (nadal wraz z pt0kiem prowadzimy z nim ciekawe konwersacje poprzez gadu gadu, polecam – dość ciekawa i niespotykana forma rozrywki), przyświecał im od zawsze przydomek „Telekomunikacji Polskiej”, do której są podobni – padają raz na miesiąc i wracają po długiej przerwie, oraz są celem żartów wielu młodych ludzi. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ czasami mały, ludzki rozumek nie jest w stanie pojąć, że Top Players to zła nazwa a =TP= to zły tag dla klanu…

Moją jakże skromną notkę zakończę słowami „Czujesz TO!?”,
Dobranoc, Tatar

63 przemyślenia nt. „Reasumując, czyli…

 1. Chciałem się odnieść do tego co napisałeś o mnie. Ja nie mówię, że mi nie pasują testy 0.3z… Ja po prostu przewiduję, co będzie potem. Kolejne bety… Zresztą Jacek to potwierdził, pisząc że 0.3z to będzie 0.3x z nowymi funkcjami. Nie będzie PAWN-u, nie będzie 0.4. Beta bez PAWN-u nie będzie betą 0.4.

 2. Tatar – masz rację. Team mówił caly czas o 0.4 a tu nagle 0.3z. Ale przynajmniej wszystko idzie w dobrym kierunku. Team pracuje, caly czas coś robi.

 3. Nic nie idzie w dobrym kierunku. Jeżeli oni pół roku robią 0.4 a wypuszczają jako betę ulepszone 0.3x to jest to… śmieszne. To może niedługo się dowiemy, że VC-MP jest robione w Logo Komeniuszu i team musiał go sobie przetłumaczyć na angielski – a to trochę zajmuje…

 4. Zacznijmy od sprostowań.

  1. Jebie mnie to, co ja sobie tam piszę na GG. Nigdy tam „na trzeźwo” nie siedzę i czasami pierdole różne ciekawe głupoty, dzięki temu taki Tatar ma o czym pisać.

  2. Nie miałem konfliktu z klanem WLP. Nazwałem ich laggerami, bo mieli wysokie pingi. RN np. miało konflikt z MORO, bo się wyzywaliście i kłóciliście, a TBP i WLP nie. Mieliśmy neutralne stosunki między sobą. Traktuje ich jak każdego klanowicza, czyli normalnie. Nie wiem, może Ty w swoim RN masz, ze np. tego traktujesz lepiej, a ten to jakiś nab, to chuj mu w dupę (po Tobie można się czegoś takiego spodziewać).

  3. Podałem powody, za które pAvE został wyrzucony. Skoro ja jestem taki pojebany, głupi itd, to powinienem dać mu drugą szansę, ale tego nie zrobiłem, bo miał także inne wykroczenia, o czym sam wspomniałeś.

  4. Uważam, że LW dalej ssie, a że URLICH lubi pograć spasem, to coś złego ? Też grałem na LW i pewnie dalej bym grał, gdybym nie miał bana. Dla mnie SPAS, to normalna broń jak każda inna. A co do handlingu. Chyba lepiej późno, niż wcale. Prawda ? Myślałem nad tym sporo czasu. Miałem argumenty za handlingiem, że to fajna zabawa, że skoro na serwerze jest to dozwolone, to czemu mają nie używać, ale także przeciw, że nadal jest to czit itp. Aż w końcu razem z innymi liderami przedyskutowaliśmy tą całą sprawę. Zabroniliśmy handligu. Wielka sensacja się z tego zrobiła.

  5. Jebie mnie to.

  6. To, że zacznę w AA napierdalać, nie znaczy, że skończę z VC-MP. Po prostu jebie mnie to, co się dzieję w tym multiplayerze, a że czasami lubię sobie sypnąć publicznie jakiegoś komenta, to zaraz wielkie pretensje, bo mam własne zdanie, które komuś nie pasuje. No ale w sumie, dzięki mnie Tatarka ma o czym pisać. Bo w końcu ja taki zjebany jestem.

  DL także ma prawo do własnych wypowiedzi i jak będzie chciał, to będzie głosił publicznie to co myśli. Żyjemy w wolnym kraju. Póki co… Skoro nie podobają mu się betatesty tego „czegoś”, to raczej nikt mu nie zabroni wygłosić tego publicznie (no chyba, że nasz pan i władca płomień).

  Teraz bardziej do YaCeQ’a. Jacuś, taki miły był z Ciebie chłopaczek w IA. Szkoda, że uderzyła Ci woda sodowa do głowy. Stałeś się w końcu wielki, znany, lubiany. Szkoda, że to nie prawda, ale możesz tak sobie dalej myśleć. Nie będę tworzył żadnego własnego MP do VC, bo po chuj mam robić multiplayer do czegoś, co nigdy nie stanie się popularne ? Vice City wyszło z mody, niedługo będziemy mieć GTA IV. Daj se spokój. Pierdolisz nam tutaj, że widać, jak ekipa coś robi. Chyba gruchę wali przy Twoich sexy zdjęciach. Pół roku czekaliśmy na 0.4, sam na nie czekałem. Co dostaję w zamian ? VC-MP 0.3z… I do tego jeszcze jakieś betatesty. Czy Ty nie rozumiesz, że człowiek ma prawo się wkurwić z takiego powodu ? Może ja się, aż tak nie wkurwiam, bo leje na ten MP (przynajmniej teraz, kiedyś tak nie było, mogli zostawić 0.1d), ale są inny gracze, którzy czekają także na 0.4 i dla nich kariera otworzyła się dopiero w początkach 0.3 i oni mają jeszcze zapał, aby grać w ten MP. Dostają od ekipy prezent w postaci 0.3z, gdzie zapewne nawet Pay’n’Spray nie będzie (bo w końcu nie wspomnieli nawet o tym). Teraz rozumiesz o co mi chodzi, czy dalej nie możesz tego pojąć ?

  7. Jebie mnie to.

 5. 1 – człowiek pijany pisze z reguły to co myśli.

  2 – gdy powstawał ten klan (WLP) twierdziłeś, że „kolejne, niedoświadczone dzieci zakładają swój mały klanik, który po 2 dniach się rozpadnie” – zresztą większość z Nas tak uważała. Co do samej klanówki – skoro lagowali można było ją przełożyć, w końcu Badly to taki „miły człek”, oj na pewno by się zgodził.

  3 – nie chodzi o sam fakt wyrzucenia go z klanu. Zrobiłeś to dopiero po treningu, na którym źle się zachowywał, chodź wiedziałeś, że zhackował stronę WLP i moro (czym sam się chwalił wszędzie i jeszcze dalej). Nie mów, że czekałeś, aż nazbiera się więcej informacji na news, gdyż poprzedni został napisany dzień przed omawianym.

  4 – ahh, ależ to ciekawe… Jeszcze kilka dni temu twierdziłeś, że spaz to lamerska broń, teraz o dziwo już nie? Jeśli chodzi o handling – z tego co sobie przypominam, to handling był dla Was zabawką, więc czit był zabawą… Jeśli trzeba wybierać pomiędzy uczciwą grą a zabawą czitując… No cóż, nie wnikam.

  5 (przy okazji również 7) – Gdybyś jeszcze pisał w sposób mniej wulgarny…

  6 – Nikt nie nazwał Cię „zjebem”. Jeśli chodzi o własne, wolne wypowiedzi – powyższa notka jest moją wypowiedzią.

 6. 1. Tylko, że człowiek pijany, czasami trochę „inaczej myśli”.

  2. Gdy powstawał, ale jak się rozwinął, to napisałem o nich coś innego na starym vc-mp.info. Nigdy nie było żadnej wojny pomiędzy TBP a WLP.

  3. Niestety w regulaminie mojego klanu nie ma czegoś takiego jak „Zabronione jest hakowanie stron innych klanów”. W Twoim jest raczej podobnie. To nie jest jakiś wielki powód, za który można wyrzucić gracza z klanu, no chyba, że dla Ciebie, ale jakbyś Ty miał takiego pAvE u siebie i shakowałby on stronę TBP, to raczej nie miałbyś nic przeciwko.

  4. To dlaczego ja lubię grać SPAS’em ? Czy twierdziłbym, że to lamerska broń skoro sam jej używam ? Ja nie Cadillac, który po zabiciu ze spasa zaraz się dziwi „lol spaz” (to jest spas, a dokładniej SPAS-12). Jak ktoś mnie zabije ze spasa, to nie odpowiadam i nie dziwię się. To polscy gracz się tego nauczyli, że gra spasem jest dla lamerów. A to, że napisałem:

  „to admini LW, którzy kochają roofkill i spasa. Yay!”

  Gracz może używać spasa, jeżeli jest on na mapie lub jakiś skin go ma. Gracz jednak powinien także umieć obsługiwać się innymi broniami. Bo osoba, która tylko używa spasa rzeczywiście jest lamerem. Np. taki V_G (VercettiG).

  5 and 7 – Jebie mnie to ^^

  6. Szkoda, że trochę za dużo w niej pierdół i uwag do nas, że mamy się dostosować do tego i tego, jakbyś był nie wiadomo kim (słuchamy się tylko płomienia!).

 7. 1 – myśli inaczej, ale zdania nie zmienia, poza tym z tej rozmowy widać, że nie byłeś zalany w trupa i nie pisałeś totalnych głupot.

  2 – no tak, gdy powstawał był „be”, gdy już stał się rywalem zrobił się „cacy”. Słyszałem, że kobieta zmienną jest, w tym środowisku za taką kobietę robisz Ty, drogi Jea

  3 – gdyby taki pAvE zhackował stronę TBP a znajdowałby się w moim klanie i wiedziałbym o tym wyrzuciłbym go z klanu. Nie lubię niezdrowej rywalizacji (jak np. czity). W regulaminie RN zostało to ujęte w punkcie 5 – „Należy godnie reprezentować klan”, co dla mnie jest równe zdrowej rywalizacji i grze „fair”.

  4 – mówiłeś, że spaz jest tylko dla lamerów i grają nim nooby.

  Jea (13-12-2006 14:06)
  Tweener
  Jea (13-12-2006 14:06)
  hmmm
  Jea (13-12-2006 14:06)
  to ten n00b, który spasem wymiata ? xD

  6 – nikt Cię do niczego nie zmusza, to „wolny kraj”.

 8. 1. Tak w ogóle, to było do Ciebie, a nie do wszystkich polskich graczy, więc nie zgodzę się z:

  „spokojnie grają sobie na LW nie wiadomo dlaczego zostają… posądzeni o zdradę stanu!”

  2. Sam przyznałeś, że jak ten klan powstał, to każdy uważał go za kolejny klan dzieci. Udało mu się rozwinąć, Badly pokazał, że nie jest kolejnym dzieckiem jak KING i udowodnił, że da się zaistnieć na scenie VC-MP i to w dobrym stylu, bo PC też zasłynęło, ale z głupoty ich lidera…

  3. Co innego „na papierze”, co innego w praktyce.

  4. Masz tam emotkę „xD” i wiesz raczej co ona oznacza. Poza tym, to było pytanie, a nie stwierdzenie i do tego z tonem żartobliwym, a nie poważnym. Widzę, że lubisz przeglądać swoje stare archiwa z GG.

  6. Póki co…

 9. Argus widzę, że rozmowa zmierza w dobrym kierunku bo za każdym razem piszą coraz krótsze „opowiadania”. Poczekajmy jeszcze trochę a konwersacja będzie wyglądała mniej więcej tak:

  1. Chyba ty…
  2. Może kiedyś…
  3. Do tego czasu…
  4. zobaczymy…
  5. Wolność słowa…
  6. Twoja stara xD itd.
  ps. To jest naprawdę śmieszne. Chyba bardzo chcecie się popisać przed publicznością swoimi prywatnymi sprawami.

 10. 1 – to rozmowa pomiędzy tobą a pt0kiem, w której mowa jest o człowieku grającym na LW i nie mającym bana więc… sam nie wiesz co piszesz.

  2 – uważać a napisać to oficjalnie w oficjalnym serwisie to różnica.

  3 – może u Ciebie tak, ale jeśli o mnie chodzi to nie zmieniam zdania co kilka minut.

  4 – xD to nic innego jak szeroki/bardzo szeroki uśmiech na twarzy. Nie chodzi mi o konkretny przypadek, ale o sam zwrot. Powiedziałeś, że wymiata spazem i jest noobem. Więc skoro Ty tak lubisz spaza, o czym niedawno pisałeś też jesteś noobem? Hmm, interesujące.

 11. 1. Byłem lizodupem adminów, bo:
  – przestrzegałem regulaminu
  – reportowałem drivebyerów i glitcherów

  Teraz jestem niechcianym lizodupem, bo mam bana ;

 12. 2. Tera mnie to wali

  3. Bo jestem na fali xD

  PS. Jea ssie a TBP to banda n00bów. Uff… ulżyło mi. :)

 13. 1. Nie prowadzę archiwum GG, rozmawiam z różnymi osobami i nie da się wszystkiego spamiętać. W takim układzie, moja wypowiedź była kierowana do pt0ka, bo z nim rozmawiałem.

  2. To co napisałem w „oficjalnym serwisie”, oznacza chyba właśnie to, co ja myślę na temat danego klanu. Jeżeli nie mam racji, to zapewne Twoje notki też są kłamliwe ? Raczej piszesz to co myślisz, tak samo jak ja.

  3. Tak, nie pamięta się Mistrzostw…

  4. Mógł być n00bem z wielu powodów. Nie napisałem dosłownie, że jest n00bem, bo wymiata spasem, tylko dałem pytanie, „czy to ten n00b” i nie „co wymiata”, bo wtedy to widać dosłownie, że jest n00bem, bo wymiata spasem, tylko „który wymiata” i tutaj ja przynajmniej nie widzę, żebym nazwał go n00bem z tego powodu, że gra spasem.

 14. Dobra, to jest mój ostatni koment. Pewien misiek pysiek dał mi do zrozumienia, że nie ma sensu się kłócić i pisać tutaj. Dlatego też, pierdolta się :*

 15. Jaka jest różnica między „co wymiata” a „który wymiata”? Jeden Jea raczy wiedzieć.

 16. 1 – ale pt0k prowadzi.

  2 – to nie jest oficjalny serwis

  3 – nie zmieniałem zdania co chwilę.

  4 – między „co” a „który” w tym zdaniu różnica jest żadna. Retoryka wypowiedzi się nie zmienia.

  next – wielki dyskutant, Jea się poddał…

 17. Bo Jea nie umie dyskutować, ani nie opanował sztuki ciętej riposty. Nie jego wina, więc zostaw go. Bo się Jea w sobie zamknie. ^^

 18. A komu sie kurwa chce gadac w kolko o tym samym? zastanow sie. Niektorzy ludzie maja ciekawsze rzeczy do roboty niz prowadzic konwersacje tu z wami o bledach i wpadkach. Mozna podyskutowac od czasu do czasu, ale to nie przypomina chociaz troche rozmowy. To niekonczace sie pierdolenie grupki ludzi myslacych, ze sa fajni, wyjebani itd. Kazdy normalny i szanujacy sie gracz/nie gracz po jakims czasie daje sobie spokoj i idzie w pis tu.

 19. „4. Mógł być n00bem z wielu powodów. Nie napisałem dosłownie, że jest n00bem, bo wymiata spasem, tylko dałem pytanie, “czy to ten n00b” i nie “co wymiata”, bo wtedy to widać dosłownie, że jest n00bem, bo wymiata spasem, tylko “który wymiata” i tutaj ja przynajmniej nie widzę, żebym nazwał go n00bem z tego powodu, że gra spasem.”
  Teksty odnoszące się do pkt. 4 są najzabawniejsze w tym cyrku…hahaha

 20. Obcieło mi komęta : /. Zakładam że odpowiedz DL’a będzie wyglądała następująco: „Po wypowiedzi RobbeR’a widac jaki poziom inteligecji prezętuja klanowicze TBP” (pewnie DL powiesz, że wcale nie chciałbyś tak napisać : ) )

  PS. Wate cukrową, też przyjme!

 21. Robber widac rze tfuj pozjom inteligencji jest przecientny zupelnie jak tych s innyh klanuf: AoD, RN itd Ale tu z pelnom powakom!!

 22. kiup sobje sfofnik polskiiye tok nie maszg to porzyczie tobie kilka pieniency

 23. Ty mnie tu noe piertol bo zadwasz sie z nietymi czlekami co powinna Jakto nie pouslysza to w pite albofiem Pan ma wielka moc

 24. bierztfa skfarki na patelnie i muszta uczsta kazdy bedndzie zadogolony to dego zalejta get fromta pejn a DL to jepak lesny tak wogole zalany w 4 dupy!!

 25. Woda sodowa mi do głowy nie uderzyła. Dalej taki sam jak w IA. Nie uważam, że jestem wielki i sławny bo tak nie jest. To, że jestem adminem na LW to nie czyni mnie sławnym. Nigdy tak nie twierdziłem i nie będę twierdził.
  Po Twojej wypowiedzi wynika, że chcesz aby co tydzień, czy tam dwa wychodziły nowe wersje niedopracowanej gry. Z resztą nie tylko z Twoich wypowiedzi wynika coś takiego. Ekipa VC-MP oczywiście nie jest bez winy. Racją jest, że zapowiadali wielkie 0.2 i pracowali nad nim długo a nic z tego nie wyszło. Potem 0.3 też niedopracowane, po kilku tygodniach 0.3x. A teraz po dłuższym czasie wreszcie coś ruszyło. Jest 0.3z, będzie 0.4. Przynajmniej mam taką nadzieje – jestem optymistą 😉

 26. A nu właśnie! Gadajta po staropolski waść! Ja ni chce 0.4 0.5 0.6. JA CHCE LANDRYNKI I KREWETKI!! Ot co!

 27. leże i kwiczę za śmiechu poprostu x)))

  “4. Mógł być n00bem z wielu powodów. Nie napisałem dosłownie, że jest n00bem, bo wymiata spasem, tylko dałem pytanie, “czy to ten n00b” i nie “co wymiata”, bo wtedy to widać dosłownie, że jest n00bem, bo wymiata spasem, tylko “który wymiata” i tutaj ja przynajmniej nie widzę, żebym nazwał go n00bem z tego powodu, że gra spasem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>