Żenada.va

Tatar to ma pecha. Jak robi vcmp_w na modłę 0.1d, to K2D puszcza jego dzieło (przed ukończeniem) w świat. Jak pisze notkę o nowym sajcie, to YaCeKu marszczy się o brak linku. Jak chce zabawić swoich klanowiczy…

Na starej stronie swojego klanu TT założył topic na forum. Wyśmiewana w nim była pewna strona – żal.pl. W sumie nawet śmiesznie – ludzie tam się wypłakują itd. Potem TBP znalazło nowy tekst, który definitywnie wyparł gejów i lesbijki z życia klanowego. Teraz rozwala wszystkich taki oto dialog (od razu piszę, że jest zmyślony):

XXX: Cholera, dlaczego zabiłeś mi matkę/ukradłeś samochód/wyrzuciłeś mnie z klanu/usunąłeś mój post?

YYY: Żal.pl

Muszę przyznać, że trochę mnie to śmieszyło. Jakieś pierwsze 15 razy. Ale potem… Cóż, tekst ten stał się tak… banalny, że teraz na widok tego rzygać mi się chce. Używają go wszyscy: od Jei, który w poszukiwaniu swojej osobowości zbiera cudze teksty, do Cataliny, która zmienia swój styl z „yyyy…eeee… xD xD :*” na „Ale n00by. żal.ru O_o ;x”.

Kto stoi za tą falą żenady.va? Układ? Część służb specjalnych, dziennikarze z polskojęzycznych (nie mylić z polskimi!) mediów, liberałowie, postkomuniści, masoneria, wyznawcy Antychrysta? Nie mam pojęcia. Najlepsze jest jednak to, że chyba nikomu (poza mną) ten tekst się nie znudził! Przypomina mi się taka sytuacja z mojej szkoły. Gdy tylko pojawiły się teksty o Chucku Norrisie, to każdy z nich rżał. Minęły 2 tygodnie, każdy już przestał. A tu nagle podchodzi do mnie taki gość ode mnie z klasy i… zaczyna mi te teksty opowiadać. Teraz je odkrył. Gdy już wszyscy o tym zapomnieli.

Sądzę, że ten mój kolega pasowałby do polskiej sceny VC-MP. Bo nie musiałby się trudzić z wymyślaniem nowych żartów. Tatar, po cholerę zakładałeś wtedy topic na forum RN? Czy Układ Cię opłaca? Cóż… to jedna wielka żenada.va.
DL

51 przemyśleń nt. „Żenada.va

 1. Jeżeli kogoś śmieszą teksty typu zal.pl, zal.ru, bedzie nadal ich używał, bo są śmieszne, dopóty ktoś inny, lub on sam (przez przypadek, lub nie) wymyśli nowy zabawny text. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ktoś określa trend, inni za tym idą.

 2. Ten temat nie odnosił się bezpośrednio do strony żal.pl, był to temat o stronach odwiedzanych codziennie.

 3. Rofl. DL czy widzisz gdzieś na stronie klanowej, abym ciągle pisał np. żal.pl ? Albo na serwerach ? W całym swoim „życiu” użyłem tego słowa może z 8 razy, a tak to staram się go nie używać (i o dziwo akurat to mi wychodzi). To Tatar po wejściu na serwer, gdy go np. zabiję nie tak jak powinienem (czyt. nie podoba mu się mój styl gry) zaraz zaczyna swoje „żal.pl”. Podobnie na TS’ie. Znowu zabiłem go tak jak nie chciał i pierdolnął tekstem „jesteś jebany żal”, co mnie rozwaliło…

  Więc DL, jak już wspomniałem dla mnie ten tekst może sobie być, jednak z biegiem czasu każdy tekst staje się nudny. Tak samo i ten, więc przyznaje rację Twojej notce (po części).

 4. Moja notka podziękowałaby za przyznanie jej racji, ale niestesty – to tylko byt wirtualny. Tak więc nie możesz przyznać racji ciągowi liter… Już prędzej osobie, która poukładała znaki w logiczny ciąg… ;]

 5. Jea – bo to co robisz jest żałosne. Bawisz się adminem, dowodząc, że jesteś osobą nieodpowiedzialną. Ustawiasz poziom HP na 1, dajesz sobie m60, teleportujesz się… Już wolę grać na LW.

 6. loooool niby komu ustawiam HP na 1 ? Ustawiam tylko tym, którzy np. bawią się minigunem (tak było na Polskiej Scenie), albo robią roofkill. M60 sobie biorę dzięki komendom, bo nie lubię gdy napieprza we mnie roofkiller. Nie wiem co widzisz złego w teleportowaniu. Rozumiem, osoba, która używa komendy /goto [id] teleportuje się do gracza i zaczyna nagle strzelać do niego. To jest wkurwiające. Ja teleportuje się do gracza i odsuwam się na bok szukając kogoś z kim mogę walczyć, z kimś kto nie jest zajęty. Graj sobie na tym LW. Myślisz, że mnie najwięcej obchodzi twoje zdanie. Poza tym, te całe „zabijanie Ciebie tak jak nie lubisz” nie ma żadnego związku z twoją wypowiedzią. I na koniec twoje ulubione słowo – rzal.ju

 7. DL, juz myslalem ze zaginales xD jak dobrze wiedziec, ze wciaz istniejesz i BS moze liczyc na twoje neeewsy xD a tak poza tym to ja zadko stykam sie z waszym zal.pl… czyzbym wchodzil na strony o innym poziomie? O_o

 8. Ależ Argusie, Ty w ogóle jesteś nie z tej planety i nie obchodzą Cię sprawy zwykłych śmiertelników… Więc nie dziw się, że rzadko to spotykasz.
  Ale popatrz sobie na posty Cataliny na Twojej stronie… „żal.ru O_o ;x”. Mózg wyssany przez nos czy przez ucho?

 9. Jea, gdy ostatnio graliśmy sam sobie dałeś M60, wleciałeś na dach i zacząłeś bawić się w roofkillera. W teleportowaniu złe jest samo to, że używasz komendy admina tylko po to, aby ułatwić sobie grę. Administratorzy nie są od teleportowania się w celach szybszego pokonania odcinka trasy na mapie. Może powołanie admina się zmieniło? Teraz ma tylko pomagać sobie w grze, m. in. teleportując się, czy nie wiadomo po co dając sobie M60? Ciekawe…

 10. Ostatnio powiadasz. Możliwe, że pod wpływem alkoholu coś w moim łebku się ujebało. Prawdopodobnie tak było… Normalnie na pewno bym nie wlazł na dach i zaczął napieprzać.

  Admin sam ustala do czego się komend używa. Bo w końcu te komendy po coś są.

 11. Więc to jest tak. Admin jeśli chce może wziąć miniguna i napierdalać w każdego, bo w końcu… on ustala do czego użyje komend.

 12. Tatar, nie. Admin MOŻE, ale są pewne granice, których przekroczyć nie może. Nie może od tak sobie, zacząć napierdalać (może przestaniemy przeklinać? źle świadczy o kulturze) w kogo popadnie. Na przykład, może sobie wyciągnąć miniguna i postraszyć nim gracza stojącego obok, ale za żadne skarby nie może użyć tego miniguna w innym celu, to już ta granica została by naruszona (granica, między graczem a adminem) :).

 13. Naxter – na prawdę myślisz, że ja tego nie wiem? Po prostu dziwi mnie dlaczego Jea upiera się przy tym, że admin może wszystko (skoro to on ustala reguły…)

 14. Zagrajcie sobie lepiej w CS’a i olejcie to bagno. Popatrzcie sobie na to z innej strony. Ktoś kogoś nakręci i macie zabawę na parę dni, dopóki nie przestaniecie tego komentować. Szkoda czasu na takie gadanie. Poza tym to jest pewne, że nigdy nie znajdziecie konsensusu, więc po co te gadanie. I właśnie do takich sytuacji nadaje się określenie „żal”. Jeżeli was to fascynuje dlaczego to jest głupie czy mądre nudne lub trendy to zacznijcie studiować socjologie.

 15. Naxter: Admin nie może, ale może. No chyba, że nie może to wtedy mamy problem. Ale zazwyczaj może. O__o

  A Ty Kubusiu Dwa De naprawdę nie musisz komentować każdej notki, jeżeli uważasz to za takie głupie zajęcie. :) Ja rozumiem, że nabijanie fragów w pirackim (no bo przecie nie oryginalnym, bo na Steamie za dobrzy gracze…) CS-ie dużo bardziej pasuje do Ciebie niż inteligentna dyskusja. Ja to szanuję. Rozumiem, że musi być elita intelektualna, technologiczna, klasa robotnicza i garstka matołów, przez których mamy bezrobocie. Takie mamy społeczeństwo. :)

  PS. A do zbadania takich zjawisk socjologia nie pasuje. Ogólnie jest to dosyć dziwna nauka. Razem z teologią i antropologią walczy o tytuł królowej nauk nieścisłych… Lepsza będzie chyba do zbadania tego filozofia codzienności prof. Szyszkowskiej. 😉

 16. Powiedział co wiedział. Wie ile zje.
  Znowu nasz prorok bawi się w jasnowidza. I jakoś ciągle mu to nie wychodzi.

  „A Ty Kubusiu Dwa De naprawdę nie musisz komentować każdej notki, jeżeli uważasz to za takie głupie zajęcie” – Głupszego cytatu nie znalazłem. Czy napisałem gdzieś, że to głupie zajęcie – samo cytowanie w czystym tego słowa znaczeniu? Głupie jest to co ty właśnie pokazujesz, jak masz osobisty problem to nie musisz tego ogłaszać na forum. Chyba nikogo to nie interesuje, co Ci leży na wątrobie. Tyle do ciebie.

  ps. Ten komentarz nie był skierowany w twoją stronę. Tylko do osób, które sprzeczają się czy teleport jest zły czy dobry.

 17. Zresztą to nie nowość ,że kochany DL’uś jedzie dupę komu popadnie :)
  Pozdro xD

 18. Od razu przychodzi do głowy staropolskie przysłowie „DL to chuj”. Czyż nie ludziska? 😀

 19. Czy zauważyliście, że szanowny Leśny Dzikus po raz kolejny nie popisuje się swoimi tekstami po moim „kontrataku”? Z pewnością wszedł na tą stronę wiele razy po swoim ostatnim poście. W przeciwnym razie byłoby to dziwne, ponieważ zawsze odpisuje ci niedługo po tobie.
  Parchezzi ja bym się bał. Tylko patrz jak objedzie cię za to, że niestosownie użyłeś słowa „chuj”. Nie mówiąc już o innych powodach, które sobie ubzdura w tej swojej małej główce.

 20. Mi to nie przyszło do głowy xD W gruncie rzeczy szanuje DL’a …

  „do Cataliny, która zmienia swój styl z “yyyy…eeee… xD xD :*” na “Ale n00by. żal.ru O_o ;x”.”

  Co jak co ,ale kobieta zmienną jest :) A to,że użyłam z 4 razy „Żal.pl czy żal.ru” to chyba nie jest żadne przestępstwo ,he ? :)

 21. Tu nie chodzi o jakąś moją nienawiść do DL’a czy coś w tym stylu. Poprostu przypomniałem sobie jak kiedyś często to określenie padało i to w charakterze humorzastym 😛

 22. Parchezzi –> Nikt Ci nie narzuca nienawiści do DL’a ^^
  DL wkurwia ,ale i tak Go kochają xD Chyba …

 23. Chyba…
  Co do tego zwrotu to zaczyna być „lekko” wnerwiający ale sam go używam. Nie zamierzam tego ukrywać, bo uważam, ze nie ma w tym nic złego. Popatrzcie na siebie i powiedzcie co ile używacie najczęściej używanego słowa w Polsce – kurwa? Teraz podobnie jest z zal.pl (coraz bardziej popularne zal.ru, zal.br). Puki co na to rady nie ma. Nikomu nie zabronimy mówić „zal.pl”. Równie dobrze ta osoba może zakazać nam mówić „kurwa” bo to słowo też się robi nudne… A więc czy lepiej przeklinać (żeby pan DL ani inni sie nie przyczepili – mówić brzydko), czy używać zal.pl?

 24. K2D: Nie było mnie, spędzałem ostatnie dni Najdłuższego Weekendu IV RP na wsi, więc wiesz…
  Nie chodziło mi o to, że wg. ciebie głupie jest samo cytowanie… Po prostu nie potrafisz nigdy znaleźć trafnego argumentu, to zaczynasz płakać, że się wyżalam itd. Każdy twój koment wygląda mniej więcej tak: „Jak masz jakiś problem to nie musisz tu tego pisać”… Więc mówię ci: nie zaglądaj tu jak nie chcesz :)

  Parchezzi:
  Określenie „DL to chuj” wymyśliłem ja sam. 😛 Kiedyś wszedłem na takim nicku na LW, spamowałem tym chat… To były dawne czasy, istniało jeszcze ET i LFM… ^^

  Jea: Więc nie pisz „by RobbeR”, bo będę mu musiał wytoczyć proces o naruszenie praw autorskich O__o

 25. Tylko na to czekałem. To tyczy się dokładnie bez wyjątku do wszystkich :)

 26. Jea, to nie czasem twoja domena? Czy ty miałes vc-mp.info ?

 27. Nie zdycha, trzeba opisać te wszystkie lamerskie strony o VC MP (razem z tą twoją, która im przoduje, bo niby jest profesjonalnie zrobiona ale na administratorów wybrałeś o jedno dziecko za dużo), problem jest jeden – ani ja, ani DL nie mamy czasu. Ty nic teraz nie będziesz pisał bo sam prowadzisz jakieś tam website. Pozostaje się modlić o deszcz (lol?).

 28. Dodałem dzisiaj do menu odnośnik „Dodaj swoją notkę!”, wystarczy przeczytać i wysłać mi tekst na email/GG.

 29. ja nic nie napisze bo nie chce mi sie myslec … narazie, poniewaz jak mam juz myslec to mam wazniejsze sprawy ;x a co do regulaminu – czy ta strona nie ma przypadkiem za zadanie „kogoś obrażać” i NIE „być zgodna z normami etycznymi” ?

 30. Arguś – strona nie ma nikogo obrażać, ani nie być zgodna z normami etycznymi. Jest to tylko ukazanie świata VC MP widzianego naszym okiem, jeśli ktoś czuje się urażony, jedynym wytłumaczeniem jest to, że sam popełnił wiele błędów.

 31. Tatar czemu sądzisz, ze strona Argusa jest lamerska? Zaden z Adminow nie jest dzieckiem, wiec nie wiem co sugerujesz. Bierzesz sie za pisanie to rozwin swa mysl, a nie zostawiasz jakies zapytania. mutli.vc.pl Polskie centrum jak narazie jest najnormalniejsza strona i raczej tak zostanie do konca. Vc-mp upada i juz niedlugo nadejdzie jego koniec. Jedyne co podtrzymuje ten mod to ludzie grajacy w niego, nie mogacy sie oderwac pomimo tego, ze nudzi ich to totalnie. Pykaja w to tak dlugo bo w odroznieniu od innych gier tutaj mozna zaistniec i byc znanym calej grupie graczy. Chociaz i tak po totalnym upadku ta strona zostanie i nasze rozmowy beda sie ciagnac jeszcze przez conajmniej 2 lata. props kurwa ;d

 32. a jak dla mnie multi.vc.pl to lamerska strona i zgadzam się z Tatarem. Nie mogę mieć własnego zdania ? Zaraz pewnie napiszesz, żebym wyjaśnił dlaczego jest lamerska. Nie martw się, dowiesz się w mojej notce >_

 33. Czy twoja wypowiedz zajezdza lekka nuta nienawisci? checi dojebania? 😉
  Ok tak czy siak ja podjelem jakas decyzje.

 34. Ja z chęcią napiszę.

  Dziecko – miałem na myśli panią „;x:d:D;P yoo ziomssss ;S:e;X:>” znaną inaczej jako CATALINA.

  Strona jest oparta o PHP Fusion, który ma tak wiele dziur jak moherowy beret mojej babci. Strony, które oparte są o nowatorskie, ale nowe CMS-y są lepsze i bardziej ciekawią użytkowników – kto z Was nie zna Fusiona?

  Pomimo tego, że radziłem dokonać zmiany systemu zarządzania treścią strony Argus nie posłuchał. Jedynie wyśrodkował stronę i zmienił wielkość czcionki…

 35. to z niecierpliwoscia czekam na notke ;x wrzucalo sie na innych, trzeba przyjac cos na siebie 😛 moze akurat kilka slow na ten temat pomoze naprawic ukazane bledy?

 36. Parchezzi masz rację. W VC:MP można zaistnieć bo konkurencja mała. W CS’a graja setki tysiecy osob, wiec konkurencja sie powiela niewyobrażalnie. Szansa na sukces jest minimalny. Lecz i tak warto w to grać, nawet jak nie jesteś światowy pr0. Zawsze jest liga ESL dobre klany, ktore grają ciągle CW. tam się wiele dzieje :)

 37. No porównując popularność CS’a a VC-MP’a jest to bardzo duża różnica.

 38. W tym rzecz, że właśnie ta mała konkurencja trzyma dobrych graczy przy tej grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>