Chwilowy powrót Sceny

I znowu to samo. Najpierw pojawia ci się w wyszukiwarce serwer, potem na serwie ktoś podaje link do strony, a na koniec widzisz jak odradza się TBP. W VC-MP historia lubi się powtarzać.
Jea znów wyskoczył ze swoim triem: Polską Sceną (nie mylić z polską sceną, której nie ma), serwerem Polskiej Sceny i TBP. Na serwerze nie gram, bo lagi i glitchujące nooby myślące, że są pr0. Na TBP nie patrzę, bo nie lubię zwracać raz spożytych posiłków. Czyli niniejsza notka będzie o stronie Jei – “Polskiej Scenie VC-MP” (nie mylić z polską sceną, której nie ma).

Historię tej strony zapewne znacie: otwieranie, zamykanie, otwieranie, zamykanie. Raz Jei się chciało i strona istniała, raz się nie chciało i strona znikała. Zawsze to samo: PHP-Fusion, gówniana skórka i entuzjazm autora strony (entuzjazm skończy się prawdopodobnie pod koniec lutego). Co tym razem nowego? Ano całkiem sporo.

1. Grunt, to mieszać bydło z gównem

Najważniejsza zmiana: oprócz nudnych newsów o dupie Maryni (czyt. o kolejnym nowym klanie), pojawiły się także niusy mające na celu wyśmiewanie graczy i klanów, którzy zachowują się niemal dokładnie tak samo, jak wyśmiewający ich zachowywali się na początku swej kariery. Tytuł tego “koncika”: “Na wesoło”. Tatar przeczytał, wcale się nie uśmiał i podzielił się tym z resztą userów. Na to Hugo odpowiedział, że to wcale nie miało być śmieszne. W sumie to i racja – czytelnika chyba rozbawić mają wypowiedzi administratorów strony. Z tym jednym akurat im się udaje.
Skąd się bierze u adminów taka pogarda dla tych dzieci Neo? Nie zapominajmy, że te kreaturki nie zostały idiotami z własnej woli. Są po prostu dzieckiem systemu. Systemowi po prostu udało się uczynić ich ciut głupszymi od nas.

2. Szeryf – Histeryk

Najciekawszą postacią na opisywanej tu stronie jest niejaki Hugo. Zaiste dziwna to istota. A najdziwniejsze w tej całej dziwności jest to, że nie potrafię opisać dokłanie, co wywołuje u mnie owo uczucie dziwności. Może to, że zachowuje się jak jakiś zastany szeryf? Jego niektóre wypowiedzi brzmią tak, jakby je powiedział Jahwe. Przykład(cyt. z pamięci): “Nie odpowiadam na GG. Jeśli masz sprawę, pisz priw. Jeśli masz prywatną sprawę, pisz na GG.” Pomińmy już to, że nie ma sensu pisać do niego w prywatnych sprawach na GG, skoro nie odpowiada. Zastanawia mnie, po co to napisał. Czy on naprawdę czuje się taki ważny, że każdy jeden noob marzy nocami o rozmowie z nim? Poza tym, Hugo broni PS jak jakiś cholerny dziennikarzyna z “Wybiórczej” swojego hirołsera Michnika. Czyli bez sensu i z bijącym od niego fanatyzmem. No ale za szczekanie w obronie Michnika, dziennikarz GW-na przynajmniej dostaje sowite wynagrodzenie.

3. Bóg zapłać, dobry człowieku

Co możesz zrobić z nadmiarem gotówki? Kupić akcje na giełdzie? Rozdać bezdomnym? A może wszystko wydać na wódkę i striptizerki? Wszystkie 3 pomysły są dobre, ale mimo wszystko lepiej dać Jei. Na 2 serwery dla TBP, w tym 1 publiczny, na którym będziesz mógł sobie pograć pod warunkiem, że będzie glitchował jak ostatni noob. Całe te dotacje dla strony, to jakieś jedno wielkie gówno. Po pierwsze – na VPS-ie przy postawieniu kilku serwów lagi pozostaną. Po drugie – konto shell, które chce kupić Jea, nie obsługuje skryptów mIRC. Po trzecie – z tych wszystkich dobrodziejstw będzie mogło kotzystać za free TBP, gdy będzie im potrzebny np. serwer Team Speak. Jeżeli nie masz co zrobić z pieniędzmi, to wyślij je mi. Obiecuję, że zrobię z nich dobry użytek. 😉

No, chyba udało mi się wylać swoje żale w całości. Do Polskiej Sceny (nie mylić z…) prawdopodobnie jeszcze wrócimy. Jeżeli nie upadnie. A przecież wszyscy pamiętamy, jak to było: strona wytrzymywała zawsze nie więcej niż 3 miesiące.

DL

PS Wracamy po krótkiej przerwie, spowodowanej przepełnieniem bazy danych. Obecnie blog stoi na serwerze z nielimitowaną bazą, więc w przyszłości takie problemy się nie zdarzą. Wszystkich spragnionych kłótni, którzy musieli czekać tyle czasu, przepraszamy.

Autor: DarkLight

Link do komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>