Lista DL-a. Kto się boi Jacka?

Myśl przewodnia tego oto tekstu:
Teraz tylko nie radze zeby wyszlo na jaw kim jestes. Ale i to predzej czy później wyjdzie na jaw. Wtedy zobaczymy kto się będzie śmiał 😉
YaCeQ do autora cheats.vc.pl

Jako że Jacka niezwykle lubię i szanuję, postanowiłem mu pomóc w ustaleniu, kto za tym wszystkim stoi. Jakiś tchórz boi się ujawnić, prawdopodobnie ze strachu przed naszym kochanym adminem LW. Ogólnie to już wszyscy znamy sprawcę: Układ. Masoneria, żydokomuna, liberałowie, ludzie biznesu, polskojęzyczne media (nie mylić z polskimi!) i oczywiście służby specjalne. A wszystko to inspirowane przez Rosję. Jednak Układ kogoś musiał wyznaczyć do zebrania wszystkich cheatów na jednej stronie. Kto jest tym tajemniczym osobnikiem? Tego nie wie nikt. Postanowiłem „oblukać” kilku podejrzanych. Ustaliłem, co było potrzebne do wykonania strony. Zatem… Przedstawiam Wam Listę DL-a!

1. Tatar
Znajomość HTML-a: Strony w tym języku robi z palcem w dupie.
Umiejętność edytowania plików odpowiedzialnych za działanie VC-MP: Tatar tak właściwie pokazał nam wszystkim jak edytować handling i vcmp_w. Gdyby nie on, strona z cheatami nie miałaby po co powstawać.
Ewentualne motywy: Jeżeli Tatar zrobił tą stronę, to dla jaj. Żeby adminom na serwach było trudniej.
Co jeszcze: Tatar już dawno pisał, że zamierza zrobić zbiór cheatów do VC-MP.

2. Argus
Znajomość HTML-a: Chłopaczyna ma talent w tej dziedzinie
Umiejętność edytowania plików odpowiedzialnych za działanie VC-MP: Bardzo dobra. Szybko się uczy, pliki edytować umie tak dobrze jak Tatar.
Ewentualne motywy: Chęć zrobienia graczom na złość. Pokazanie, że od handlingu do cheatów na ostro tylko mały krok.
Co jeszcze: Argus zrobił już „Anty-Tatar mod” zmniejszający obrażenia gracza podczas walki do zera. Poza tym stworzył „The Lame Island” – dodatkową wyspę w Vice City.

3. Dark Light
Znajomość HTML-a: Umie na tyle, aby zrobić taką stronę.
Umiejętność edytowania plików odpowiedzialnych za działanie VC-MP: Zerowa.
Ewentualne motywy: Wrodzona złośliwość, skurwysyńskie poczucie humoru: DL po prostu zwija się ze śmiechu, gdy widzi nerwowe komentarze przerażonych „pr0″.
Co jeszcze: DL jest agnostykiem i antyklerykałem. Ma lewicowe poglądy. To po prostu pachnie Układem na odległość…

4. Jea
Znajomość HTML-a: Mała. Jednak od czego są poradniki?
Umiejętność edytowania plików odpowiedzialnych za działanie VC-MP: Mała. Jednak od czego są klanowicze?
Ewentualne motywy: Rozruszanie polskiej sceny (nie mylić z…), stworzenie dobrego materiału do opisania na Polskiej Scenie (nie mylić z…).
Co jeszcze: Jea pisał – i chyba nadal pisze – nazwy dni tygodnia wielką literą. To nie jest normalne.

5. DilDel
Znajomość HTML-a: Trochę umie…
Umiejętność edytowania plików odpowiedzialnych za działanie VC-MP: Za dużo znaczków w plikach, Kubuś ne ponimaju.
Ewentualne motywy: Trudno dostrzec jakieś motywy w działaniach Kubusia Dwa De, ale jest to osoba tak pojebana, że wszystko może zrobić…
Co jeszcze: Największy sukces Kubusia Dwa De to wywołanie „przez pomyłkę” afery z vcmp_w. Bo niby nie wiedział, że źli ludzie mogą to upublicznić…

6. YaCeQ
Znajomość HTML-a: Podobno trochę umie…
Umiejętność edytowania plików odpowiedzialnych za działanie VC-MP: On się tym nie bawi…
Ewentualne motywy: Zrobienie na złość polskim graczom. Nie gra toto na LW i Jacek ma w związku z tym kłopoty…
Co jeszcze: YaCeQ nie chciał mnie kiedyś odbanować na LW. Poza tym już pogroził autorowi cheats.vc.pl. Był niezwykle pewny siebie… A złodziej zawsze najgłośniej krzyczy „łapać złodzieja”.

7. Rapike
Znajomość HTML-a: Brak danych.
Umiejętność edytowania plików odpowiedzialnych za działanie VC-MP: Chyba żadna.
Ewentualne motywy: Chęć popisania się ew. znajomością HTML-a.
Co jeszcze: MORO to nooby.

No to kto w końcu narobił tego bigosu? Już sam nie wiem…

Pozdrawiają
DL, Mr. B., Leviathan, Kronikarz Orlego Lotu… Wszystkie moje „ja”.

63 przemyślenia nt. „Lista DL-a. Kto się boi Jacka?

 1. Aaa i jeszcze coś: Avast byłby ostatnim kretynem, gdyby dał się nabrać na ten Twój żałosny fortel… To, że Ty byś się na niego złapał, nie oznacza, że wszyscy też są takimi durniami. :)

 2. Nie zrozumieliśmy się kochaniutki. Zaczynałeś, jesteś i pozostaniesz nobem. Dajesz nam pełno przykładów swojego idiotyzmu.

  Powiedz mi, skąd tak dobrze znasz Avasta i skąd wiesz, że by się nie złapał ? Nic o nim nie wiesz. Ciekawe skąd wiesz, że ja bym się na coś takiego złapał ? Poza tym, wspominałem już wcześniej, skrypt Tommisa nie jest idealny. Jeżeli dostanę dowód, że Avast np. mówi o swojej stronie o czitach, czy coś podobnego, to wtedy go wyrzucę z klanu. Samo IP nie wystarcza…

 3. Taaak, rozumiem. Znając IP możemy tylko dojść do wniosku, że M_o_C działał na komputerze Avasta. Czyli mogła mu zrobić na złość matka, ojciec albo złota rybka. A przecież nie można wyrzucać chłopaka z TBP za grzechy złotej rybki…

  A co do mojego rzekomego n00bostwa: noob to osoba, która jeszcze nie zna zasad gry, albo je zna ale nie stosuje się do nich, ponieważ nie umie. Ja znam zasady i umiem się do nich stosować. Jeżeli by tak nie było, AoD stałoby się zwykłym klanem n00bów, a przecież z takim TBP nigdy by nawet nie próbowało robić jakiegoś idiotycznego sojuszu…
  Ja łamię zasady dla zabawy. Jednak nie bawi mnie samo ich łamanie. Śmiesznie robi się dopiero wtedy, gdy tacy sfrustrowani onaniści jak Ty zaczynają wyzywać od n00bów, gdyż inaczej po prostu nie potrafią zareagować. Podobnie było z Argusem. Ujawnił wady VC-MP, wywołał aferę i stał się wg Ciebie n00bem…
  Prawdziwymi lamami są tacy, którzy wyzywają innych od n00bów…

 4. Aaaa i bym zapomniał. Jeżeli już bardzo chcecie mnie wyzywać, to używajcie innych obelg. Bo gdy mówicie na mnie n00b to tylko się ośmieszacie. Dużo bardziej pasują do mnie takie określenia jak: kanalia, gnida, łajza, skurwysyn, podły śmieć. Dziękuję.

 5. DL skoro mówisz ze mam mały rozumek to ja powiem coś nt. twojego.
  Jest bardzo ograniczony, nie potrafi dostrzec rzeczy które znajdują sie dalej niż zwykła satysfakcja z napisanych trzech newsów na temat strony o czitach oraz kłótni jaką z tego wywołałeś. Skoro czerpiesz z tego wielką radość to coś jest nie tak. Znajdź se inny sposób, bo w przyszłości może Ci ti jedynie zaszkodzić.

 6. Pisanie takich newsów nie daje mi radości. Cieszę się dopiero wtedy, gdy takie właśnie Kubusie Dwa De są poirytowane.

 7. Skończyłeś? Też o tym napisałem „oraz kłótni jaką z tego wywołałeś” ja jestem poirytowany twoją osobą, więc daj se spokój.

 8. Rozczaruję cię. Już ci się to nie uda. Jeśli to prawda udaj sie do jakiejś poradni 😉

 9. Poraz pierwszy dowiedzialem się o tej stronie po rozmowie z Jea gdy chcial odemnie admina na tej stronie ;x

 10. Proszę dodać mniedo listy.Tylko proszę bez wjazdów i bluzgów na PM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>