Brutalny gwałt na Panu Cogito

Postać fikcyjna, jednak bardzo bliska memu sercu. Pan Cogito – bohater wierszy Herberta, traktujący życie trochę inaczej niż reszta. Myśli, myśli, używa rozumu. Na koncercie muzyki pop zastanawia się – czy krzyk gwarantuje wyzwolenie? Tak, gwarantuje. Ale jest zbyt ubogi w formę. Słynne „idź wyprostowany wśród tych co na kolanach” to właśnie przesłanie Pana Cogito.
Jego imię wywodzi się z kartezjańskiego „cogito ergo sum” (myślę więc jestem). A co, jeżeli ktoś nie myśli? Nie ma go?

Plan genialny: Tatar znalazł sposób na odblokowanie glitcha, jednak wiązał się on z ryzykiem edytowania mocy broni przez dzieci.

Więc nasz kochany Tatarek postanowił zrobić do tego instalator – nikt by nie wiedział, jaki plik trzeba do tego edytować. Przekazał mi i DilDlowi plik do podmiany, aby przeprowadzić testy. Wszystko szło zgodnie z planem…

Dzisiaj wchodzę na stronę Jei, a tu cyk – link do tego pliku w newsie! Wkurzony na Tatara czytam komentarze. Już wiem. To DilDel pokazał, że nie ma rozumu. No, chyba, że zrobił to specjalnie – żeby zalać całe VC-MP falą cheaterów zabierających jednym strzałem z
pistoletu 9mm 100HP. Jednak nie – ten idiota (mówię oczywiście o DD) jest po prostu jak Kubuś Puchatek: słodki, uroczy, głupiutki. W jego małym rozumku nie ma miejsca na takie rzeczy jak dyskrecja, intymność, czy roztropność. Uznał, że Jea nadaje się idealnie do roli
betatestera – przecież „przetestował” skradzioną twórcom betę VC-MP 0.2. Biedne małe 2D nie domyśliło się, że Jea ma stronę, której zawartość jest tak nudna, że wiele osób wchodzi tam tylko z litości – więc link do takiego bajeru będzie zbawienny dla tego gówna.

Tak więc Puszka Pandory otwarta. Nawet jeśli Jea usunąłby link ze swojej strony, to i tak już go wszyscy mają. Jeżeli tak, to mogę zacząć wróżyć. Oprócz napływu cheaterów czeka nas – Polaków – ban na LW. Póki co. W VC-MP 0.4 twórcy naprawią ten burdel – pewnie multiplayer przed połączeniem z serwem będzie sprawdzał, czy w pliku nic nie namieszano. Ale za to polski host zostanie zbanowany. Za karę. Nie wierzycie? AoD i Jea byli karani jeszcze długi czas po zawinięciu bety 0.2 z prywatnego FTP Teamu VC-MP. Pozostanie nam gra w 0.3, które będzie zalane przez wyżej wspomnianych cheaterów.

Już za późno na naprawienie tego, ale możemy jeszcze spróbować uratować się przed banem. Może napiszemy petycję, w której wyjaśnimy, że to nie nasza wina? Że to przez mały rozumek Kubusia Dwa De i marzenia Jei o zrobieniu ciekawej strony?

Niezwykle zirytowany

DL

PS. Całe TBP ma obowiązek ściągnięcia tego pliku. Sądzę, że wkrótce trzeba będzie zamknąć „Bez Szkiełka”, bo VC-MP Team może nie przeżyć fali debilizmu.

55 przemyśleń nt. „Brutalny gwałt na Panu Cogito

  1. no włąsnie… tak to mamy glitha chociaż:D

    Tatar: ale 0.2 nikt nie wykradł;p sami nam to podali, żadna kradzież;p

  2. Tatar, ale afera, że ktoś zrobił czita. Zrozum, że nie wszyscy będą tego używać. Traktujecie to jak koniec świata.

  3. nie zbanują całej polski ale wybranych gamoni kretyństwo pokazaliście inteligencje eh dzieci :d

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>