Noga do góry, wibrator w akcji….

Wena, która mnie nachodzi musi zostać przelana na papier, więc czas zaczynać! Orkiestra! GRAĆ!

Z jakim nickiem kojaży Ci się DilDo? Z DilDel? To dobrze, mi też. Znany jest także jako „reporter”, coż wtajemniczeni będą wiedzieli o co chodzi. Dlaczego akurat DilDel? Sam stwierdził, że po przeczytaniu artykułu o VC MP na GTASite.pl nie wiedział jaki nick wpisać… Jako, że autorem poradnika był VelVel nasz kochany Piotruś skojarzył sobie – DilDel z VelVet i tak zostało. Jak myślicie, dlaczego akurat DilDel? Czyżby, jakieś pozostałości z dzieciństwa związane z dildo? Kto wie, spytajmy naszego eksperta, MTZ… MaTeusZ mówi „Nie wkurwiaj mnie, mam ciśnienie 300. Tak od DilDo.” – i wszystko jasne.

Historia tego gracza jest długa, ale za to cały czas ta sama. Klan, trening, wkład pracy, klan, trening, wkład pracy i tak w kółko. Obecnie jest w AoD, gdzie zamierza dożyć spokojnie do emerytury, którą ufunduje mu firma BlenDaMet (w skócie BDM), założona przez brata Borata, oczywiście oddział Kazachstan.

Podsumowując; „Wszystko, co trwałe jest wymysłem człowieka: jest on otoczony przez nicość.” (Martin Heidegger 1889 – 1976). Myśle, że zrozumieliście, jeśli nie załączam krótką adnotacje. (DilDel wytaczając trwałą ścieżke w grze sam wybiera to co chce robić. Niestety, nie otacza go nic co mogłoby przykuć moją uwagę).

Tatar 

24 przemyślenia nt. „Noga do góry, wibrator w akcji….

  1. W koncu, dlugo oczekiwana notka przez polski naród.
    „Historia tego gracza jest długa” Tak, to ja pomagałem Panu Bogu stworzyć świat, pamiętam rzeczy datowane na okres wielkiego wybuchu (ok 14 mld lat temu) Jestem niczym Tom Bombadil z powieści Tolkiena….jednym słowem jeżeli masz wątpliwości do tego co było przed… zapytaj mnie.
    Nawet naszemu misterowi magistrowi turbo madafaka MTZowi ciśnienie wyjeżdża poza dopuszczalną normę…
    Dziękuję za uwagę, na koniec przedstawię swoje motto: „Ruchać jebać nic się nie bać” xD 😛

  2. Loooool,DD popracuj nad swoim wizerunkiem bo strasznie krótka ta notka-nie miał o czym Tatar pisać O_o

  3. Nie no widze Tatar że niedługo bedziesz w „Gazecie Wyborczej” pisać xD Cytaty walisz przy prawie każdej notce , full podziw xD

  4. tak przeszczep „Musku” dla Dildla, kupiłem w promocji u wietnamców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>